Widok

Zakaz wychodzenia - a własny ogródek ?

Pytanie nr 1
- dzieci 12 i 14 lat - czy mogą wyjść z psem jeśli spacer jest na własnym podwórku - nie ma opcji spotkania innej osoby. Najbliższe osobniki są min 50m dalej - na chodniku.
Pytanie nr 2 /też dotyczy ogródka/
- czy mogę wyjść np. pielić grządki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla bezpieczeństwa lepiej byłoby, żeby przynajmniej pies miał powyżej 18 lat.
Chociaż Twój wpis wydaje się żartem, to uświadamia w jak głupiej sytuacji jesteśmy stawiani przez rząd.
Gdzieś wyczytałem, że na kolejnej konferencji będą wprowadzone obowiązkowe maseczki na balkonach i nakaz skakania na jednej nodze, jeżeli w ostatnich 3 dniach zaobserwowaliśmy u siebie kaszel :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, jesli masz swoj ogrod i wlasne podworko to oczywiscie, ze mozesz. nie musisz sie dusic w betonowym klocku caly czas.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakaz dotyczy przestrzeni publicznej. Własna działka nie jest przestrzenią publiczną.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie wdepnij w kupacza co pies postawil
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie popadajmy w paranoje :) Ja przy każdej możliwej okazji spędzam czas w ogródku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ogródku przydomowym można spędzać czas, natomiast na działce "RODOS" nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mogą, bo jak wyjdą to nadleci dron szpiegowski, zrobi zdjęcie i zostanie na panią nałożony mandat w wysokości 500 zł....wy tak ludzie na serio? boicie się wyjść na własne podwórko? epidemia strachu na całego....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry