Zakład Optyczny Andrzej Krupa

Salony optyczne

Gdańsk, Żwirki i Wigury 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - opinia Polecam, polecam . Jedyny zakład który naprawił mi złamane zauszniki...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 sierpnia 2022

Nic tylko polecić wątek zamknięty Polecam Zakład Optyczny fachowa obsługa , przemiła Pani Klaudia która stawała...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Naprawa okularów wątek zamknięty Super obsługa. Naprawa oprawki okularów od ręki. Dziękuję i polecam ten zakład.
~Helena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Zadowolony klient wątek zamknięty Profesjonalna i sprawna obsługa - dobre i dyskretne doradztwo w wyborze...
~MWF
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Najlepszy salon optyczny wątek zamknięty Bardzo polecam profesjonalną obsługę Pana Andrzeja.Moja córeczka posiada od...
~Kasia Z.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

opinia optyk i okulista wątek zamknięty Pan Krupa to wirtuoz optyki i... obsługi klienta. Synowi dobrał super oprawki...
~sylwek12
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

polecam- profesjonalizm wątek zamknięty Polecam zarówno Panią dr Tabisz, jak i salon optyczny. Szkła korekcyjne...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

REWELACYJNY poziom obsługi klienta wątek zamknięty Dwukrotnie korzystałem z usług Zakładu Optycznego przy zakupie okularów do...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Polecam - stały klient wątek zamknięty Polecam ten salon optyczny. Profesjonalizm pana Andrzeja i lekarki oraz...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Najlepsi Optycy w Trójmieście wątek zamknięty Bezwzględnie najlepszy gabinet optyczny jaki odwiedziłem. Doskonały lekarz,...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Słoneczne okulary wątek zamknięty Super wybór i obsługa!!!
~Krzyś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Super salon wątek zamknięty Szok, że na Zaspie w takim miejscu jest tak wyposażony optyk! Pan Andrzej to...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Appreciations wątek zamknięty Andrzej made me fantastic Dolce&Gabbana sunglasses with optical lenses. Never...
~Daiga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

super obsluga wątek zamknięty Robilem okulary dla dziecka '+11' szkla niezwykle ciezkie. Pan Andrzej...
~Krzys
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

jest ok wątek zamknięty Dwa razy robiłem okulary, dobrze dobrane, szybka realizacja (a szkła...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2013

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam Państwu tego salonu ze względu na chamską i lekceważącą obsługę...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry