Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Po rozkładanym łóżku, 27 guzikach ze skraju przyszedł czas na cztery...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Rewelacyjnie wątek zamknięty Fachowiec kompetentny, profesjonalista, do tego wiarygodny i uczciwy...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

REWELACJA!!! wątek zamknięty Cudowny czlowiek, swietny fachowiec, absolutnie polecam! Kanapa, krzesla,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez Pana Zdzisława - terminowo,...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Polecam zakład tapicerski na Opolskiej wątek zamknięty Duży wybór materiałów, wysoka jakość wykonanej usługi, uprzejmość,...
~Teresa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Mistrzowska usługa wątek zamknięty Wczoraj zawiozłam do renowacji cztery krzesła, a dzisiaj mam je z powrotem w...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Dziękuję Panu Zdzisławowi wątek zamknięty W sobotę zaniosłam 3 krzesła do naprawy i zmiany obić. W poniedziałek krzesła...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Świetnie wykonana usługa! wątek zamknięty Pan Zdzisław jest nie tylko świetnym fachowcem, ale też bardzo...
~Katarzyna Klimowicz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Szczerze polecam firmę Pana Zdzisława.Kanapa i fotele wyglądają jak...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Anna - opinia wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie wykonana usługa, serdecznie polecam.
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Świetna robota wątek zamknięty Jestem naprawdę pod wrażeniem jakości wykonania, terminu i ceny. Szkoda ze...
~RA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Najlepszy fachowiec w Trójmieście! wątek zamknięty Bardzo szybko, bardzo solidnie, bardzo tanio! Jestem bardzo zadowolony z...
~Michał Brzeziński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Gorąco wszystkim polecam. wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie! Wykonywał mi siedzenia na loże, były ponad 2...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Polecam w 100% Zakład P. Zdzisława wątek zamknięty Sofa i fotel naprawione i zyskały nowy wygląd, zaś krzesła 40-letnie -...
~Kasia JM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo szybko, solidnie, sporo taniej niż inni, do których dzwoniłam. Jestem...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług p. Zdzisława. Zacytuję osobę, która...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Wypas wątek zamknięty Polecam seredcznie. Zadnych problemow czy sciemniania.
~Lukasbo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Świetny fachowiec! wątek zamknięty Ogromnie polecam zakład pana Zdzisława! Szybki kontakt i wycena po przesłaniu...
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Polecam wszystkim. Najlepszy w Trójmieście. wątek zamknięty Najatrakcyjniejsze ceny w Trójmieście. Solidne wykonanie. Terminowość. Wysoka...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

profesjonalista wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonania oraz atrakcyjnej ceny!!
~Agnieszka Pawłowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry