Robert Dzióbek Zakład szewski

Szewc

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bogusław Żołnowski - ocena Szewc zna się na robocie, natomiast terminy odbioru są powyżej 3 tygodni a...
~Bogusław Żołnowski
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 maja 2024

Zdzisław Mencfeld - ocena Niesłowny wykonawca. Na ustalony termin wykonania uslugi tj. początek grudnia...
~Zdzisław Mencfeld
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 stycznia 2024

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Szybka i przemiła obsługa. Jakość wykonania bez zarzutów :)
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lipca 2020

Super szewc wątek zamknięty rzetelny, nie odwala fuszerki, buty po naprawie eleganckie zna się na fachu
~Mace
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

moje buty są teraz jak nówka ! : ) wątek zamknięty Myślałam że buty są już spisane na wyrzucenie , Pan Robert naprawił je tak...
~emcia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

polecam wątek zamknięty fachowo, rzetelnie, dokładnie
~m_m
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Fantastyczny, kompetentny i kreatywny szewc wątek zamknięty W kregu zainteresowan, rzeczy do zniszczenia, znalazly sie moje buty. Pan tak...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Naprawdę gorąco polecam wątek zamknięty To jest super człowiek, korzystałam wielokrotnie, zawsze było zrobione...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalny szewc. Długo szukałam kogoś, kto faktycznie zna się na...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

sumienność wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z usług. Generalnie wszystko jest wykonane zgodnie z...
~tessa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2015

SEGREGACJA wątek zamknięty Po co wydają Państwo karteczki oznaczające zamówienie, skoro później nie są w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Rewelacja wątek zamknięty Każde buty oddaję tam do naprawy. Naprawi wszystko i solidnie. Cenny ok. No i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Naprawa obuwia wątek zamknięty Zgadzam się z poprzednikami, profesjonalizm w każdym calu. Miła obsługa,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

POLECAM wątek zamknięty usługa wykonana szybko i solidnie. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie.
~Renata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Solidnie wątek zamknięty Bardzo miła i solidna obsługa:) Polecam
~Daria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

Najlepszy szewc w Trójmiescie! wątek zamknięty Pan Robert po prostu naprawia wszystko! Jest fachowcem od wielu lat i robi to...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2011

Polecam gorąco wątek zamknięty Przesympatyczny Pan, świetna jakość usług. Polecam gorąco wszystkim !!!
~autor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry