Widok

Zakopane na wakacje 2015

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chcemy pojechać z 6 letnim synem w sierpniu. Szukamy pokoju z łazienką, lodówką, czajnikiem, telewizorem itp. z możliwością wykupienia śniadań i jakimś placem zabaw dla dzieci, parkingiem dla samochodu. Cena za dobę za 2 osoby dorosłe i 6 latka tak do 150zł. Znacie może takie miejsce, godne polecenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam miejsce gdzie jeździmy od kilku lat. Pokoje śliczne ,czyściutkie z łazienką i wszystkim co potrzeba. Właściciele bardzo sympatyczni . Jeśli chodzi o cenę to ok 30- 40 zł od osoby. Podam numer 605 973 340
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mają może stronę internetową ? Jak się nazywają ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są po prostu pokoje do wynajęcia , ale strony internetowej nie mają jak większość tego typu działalności. Ja parę lat temu przyjechałam z mężem do Zakopanego totalnie w ciemno bez rezerwacji i obejrzałam strasznie dużo tego typu miejsc. Wybrałam to co mi się podobało i od tej pory jeździmy tam zawsze na wszystkie majówki itp. Osoby którym to miejsce poleciliśmy zawsze były zadowolone . Ulica na której to jest to Bachledzki Wierch . Zadzwoń do właścicielki to wyśle ci zdjęcia mailem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogę się podłączyć do pytania? ;)
a jak jest z dojazdami busem gdziekolwiek? daleko do Krupówek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze polecicie jeszcze jakies noclegi. Wertuje strony z noclegami w zakopcu wysylam meile a ceny okazuja sie inne niz na stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli urlop to tylko Zakopane - właśnie stamtąd wracam :) zachęcam do przeczytania obszernej relacji wraz ze zdjęciami na ten temat!

O Fabryce Cukierków, o Misiu, Krupówki, Dolina Kościeliska, a nawet recenzja jedzenia wraz z kosztami! Serdecznie zapraszam!
dowyprobowania.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakies konkretne miejsca??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli kogoś interesuje centrum Zakopanego to bardzo polecam http://www.krupowki19.pl Pokoje ładne, bardzo czyste, łazienka, lodówka, sztućce, wszystko. Byliśmy tam z córką i byliśmy mega zadowoleni. Wieczorem było gdzie wyjść, nie trzeba było dojeżdżać. A warunki naprawdę dobre i cenowo też ok.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje zerkne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wyprawa w Tatry (6 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Wakacje z dziećmi (112 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

do góry