Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Herbata "zimowa" - jedyna taka w Trójmieście - opinia wątek zamknięty Hitem tej kawiarni jest na pewno herbata "zimowa". Duży kubek, herbata...
~Herbata "zimowa" - jedyna taka w
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Niezadowolony - opinia wątek zamknięty Kiedyś miejsce aspirowało do lokalu bezglutenowego. Poziom serwowanych...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Warto spróbować wątek zamknięty Lokal dla wtajemniczonych. Jak poznasz to wrócisz. Świetna atmosfera....
~kwr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

- opinia wątek zamknięty Po prostu warto tam być :) Polecam to miejsce wszystkim rodzicom i ich...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Bardzo przyjazne miejsce! wątek zamknięty Przytulne, ciche, świetne na urodziny i imprezy.
~Mila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Aga wątek zamknięty Cudowne miejsce, cudowny klimat, cudowni wlasciciele❤️Z całego serca polecam
~Agaga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Super ekstra miejsce! wątek zamknięty Świetna atmosfera i przepyszna kawa
~Miły gość
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Miłe chwile przy kawie :) wątek zamknięty Świetne miejsce spotkań dla mam z dziećmi i nie tylko :) Ciekawe warsztaty...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Przestrzeń przyjazna dzieciom, ale nie tylko :) Pyszna kawa!! wątek zamknięty Kawiarnię odwiedziłam kilkakrotnie, wypiłam pyszną kawkę, byłam również na...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Przyjemne miejsce na kobiece spotkania wątek zamknięty Miejsce, w którym w przyjemnie spędzisz popołudnie z przyjaciółmi i koleżankami.
~Eeka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Fajne miejsce wątek zamknięty Polecam to miejsce na urodziny jak i pyszna kawę z przyjaciółką a dzieci w...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Zadowolona wątek zamknięty Miejsce z duszą, zachęcam i polecam. Profesjonalim zaangażowanie oddanie
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Polecam wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce na zorganizowanie urodzin dla dziecka i nie tylko....
~ANIA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Pyszna kawa :) wątek zamknięty Klimatyczne miejsce z pyszną kawą:)
~Zuza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

urodzinki wątek zamknięty super organizacja,przyjazna atmosfera a Pani wlascicielka kobieta z glowa...
~usadysfakcjonowana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Miejsce dla małych dzieci wątek zamknięty Dobra kawa, super zajęcia dodatkowe dla dzieci.
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Najlepsze urodziny wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze zorganizowanych w Pracowni Marzeń 5 urodzin...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry