Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia W. - opinia Bardzo profesjonalne usługi księgowe. Pani Księgowa biegła w swojej...
~Natalia W.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Bardzo rzetelne i przyjazne biuro rachunkowe wątek zamknięty Polecam usługi pani Agnieszki Hildebrandt-Burczy. Sama znalazłam ją przez...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

polecam wątek zamknięty 100 % Profesjonalizmu polecam .
~zadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Biuro rachunkowe godne polecenia wątek zamknięty Bardzo dobra, profesjonalna i szybka pomoc w nagłych wypadkach. Do biura Pani...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Profesjonalizm! wątek zamknięty Bardzo polecam, jestem klientem od ponad pół roku i współpraca to czysta...
~Filip
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Z Panią Agnieszką współpracuję od października. Jest niezwykle kompetentną...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Z usług księgowych Pani Agnieszki korzystam od prawie roku i jestem w pełni...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2019

M - opinia wątek zamknięty Z usług biura korzystam od roku, jestem bardzo zadowolona. W tym czasie...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Akademia Smaku - Żołnowski Sebastian - opinia wątek zamknięty Polecam! Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o każdy szczegół,...
~Akademia Smaku - Żołnowski Sebas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Polecam zaksięgować.pl wątek zamknięty Szczerze polecam Biuro Rachunkowe Pani Agnieszki. Wszystko prowadzone w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Mila obsluga, fachowe i rzeczowe porady. Jestem bardzo mile zaskoczona...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Profesjonalizm wątek zamknięty Polecam firmę pani Agnieszki Burczy. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsluga. Super merytorycznie, mila atmosfera,...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i do tego bardzo miła atmosfera.
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam! pełen profesjonalizm , fachowa obsługa a do tego miła atmosfera ;)
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm!!! Biuro rachunkowe godne polecenia
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Solidna firma, jestem bardzo zadowolona, polecam.
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm.
~Marcin Galas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Usługi księgowe na bardzo wysokim poziomie wątek zamknięty Polecam Biuro Rachunkowe zaksięgować.pl oraz Panią Agnieszkę. Duża wiedza,...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Szybko i Profesjonalnie. Goraco polecam !!!
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry