Widok

Zalecenia dotyczące serum do twarzy!!

Szukam serum do twarzy, które zastąpiłoby już wycofane (Benefit Instant Comeback), ale bardziej konkretnie, zawsze uważałam, że dodatkowa lekkość i lekki efekt ściągania są zawsze dużą pomocą, gdy mam też bóle głowy lub migreny. Wiesz, czasami zdarzają się drobiazgi z bólami głowy :) Czy ktoś ma dobre serum, które jest podobnie lekkie, tylko delikatnie pachnące i daje miłe, małe napięcie lub wzmocnienie twarzy? Bardzo doceniam i nie mogę się doczekać spróbowania czegoś nowego bez kupowania mnóstwa różnych butelek (zwłaszcza, że nasza Ulta wciąż nie ma próbkowania!).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam serum do twarzy, które zastąpiłoby już wycofane (Benefit Instant Comeback), ale bardziej konkretnie, zawsze uważałam, że dodatkowa lekkość i lekki efekt ściągania są zawsze dużą pomocą, gdy mam też bóle głowy lub migreny. Wiesz, czasami zdarzają się drobiazgi z bólami głowy :) Czy ktoś ma dobre serum, które jest podobnie lekkie, tylko delikatnie pachn https://xender.vip/ ące i daje miłe, małe napięcie lub wzmocnienie twarzy? Bardzo doceniam i nie mogę się doczekać spróbowania czegoś n https://omegle.onl/ owego bez kupowania mnóstwa różnych butelek (zwłaszcza, że nasza Ulta wciąż nie ma próbkowania!).

issue got solve
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podpinam sie!! Ja tez poszukuje!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znalezc dobre serum do twarzy nie jest latwo, zalezy jakiego rezultatu oczekujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No najbardziej chodzi mi o nawilżenie skóry, zmniejszenie widoczności zmarszczek :( zaczely sie juz pierwsze i nie wiem co stosowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wypróbuj sobie moze serum z tolpy , seria holistic :) Na notino jest na pewno, bo sama niedawno kupowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie ważna jest wieloetapowa pielęgnacja od oczyszczania do kremu. Czyli gel lub olejek czyszczący ,tonik lub woda oczyszczająca serum i krem a jeszcze lepszy jest lotion bo nie jest ciężki. Ja mam skore mieszana w stronę tłustej i naprawdę długo zajęło mi znalezienie odpowiednich kosmetyków żeby nie przesuszysz skory a jednocześnie żeby był zdrowy błysk bez tłuszczu. Dobre są tez kwasy między jesienią a wiosna :)

U mnie swietnie na co dzień sprawdza się serum do twarzy La Roche Posay Effaclar:
https://www.cocolita.pl/olejki-i-serum/la-roche-posay-effaclar-skoncentrowane-serum-do-twarzy-30ml

Jest to serum do nocnej pielęgnajci. Skóra jest wygładzona oraz bez zaskórników.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Jaki balsam do ciała polecicie (81 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

do góry