Widok

Zaległy na przystanku

Na przystanku obok starej szkoły wczoraj około 2-3 w nocy ktoś leżał, ze dwa auta na awaryjnych stały i grupka ludzi się kręciła.
Pijany? Potrącony? Zmęczony?
Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jeśli tak bardzo byles/ byłaś zainteresowany dlaczego się nie za trzymałeś i nie spytałes czy potrzeba pomocy? Nw jak zdales prawo jazdy gdyby była konieczność udzielenia pomocy to byś dostał niezły mandat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byli tam już ludzie wiec nie musiał się zatrzymać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie - ludzi było powyżej 4 osób, z czego jedna pewnie dzwoniła na alarmowy, więc nie przydałbym się tam raczej.
Nie mam przeszkolenia medycznego ani doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy - nie było sensu powiększać tłumu.
Gdyby nikogo nie było, to co innego (w takich sytuacjach już bywałem i jak na razie zawsze był to przypadek zatrucia wodą ognistą).

I tu chyba będzie podobnie, bo gdyby kogoś zastrzelili lub pobili, to byłoby głośno. Gdyby było to potrącenie, też ktoś by o tym pisał. A że to tylko ktoś się napił i zaległ, to przecież normalne i nic się nie stało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musiał. Ale skoro ciekawość go zżera, to powinien. Minął, ale teraz chętnie by się dowiedział. Po co? To już pytanie na osobny wątek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry