Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewelina - opinia wątek zamknięty Z usług Pani Karoliny korzystałam już kilka razy i zawsze wracam :) Fryzury...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Pani Karolina to Osoba profesjonalna,przy wykonywaniu przepieknego...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Makijaż studniówkowy wątek zamknięty Wielki talent, profesjonalizm, przemiła osoba. Makijaż był przepiękny i...
~Karolina Stanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Z usług Pani Karoliny korzystałam drugi raz i oczywiście się nie zawiodłam :)...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Super wątek zamknięty Wspaniała obsługa, makijaż piękny, napewno jeszcze skorzystam z usług, polecam
~Iwona Orzołek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Współpracowałem z Karolina przy okazji kilku sesji foto. Make-up świetny,...
~Grzego
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

rewelacyjna, profesjonalna! wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem pracy Pani Karoliny. Świetne wyczucie potrzeb...
~sarna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Polecam serdecznie wątek zamknięty Pani Karolina wykonała mój makijaż ślubny, był taki jak sobie wymarzyłam,...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Makijaż wątek zamknięty Przystępna cena, makijaż z dojazdem do miejsca zamieszkania, punktualnie i...
~aster
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Z Karoliną spotkałam się z w dniu mojego ślubu, na początku sierpnia....
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Rewelacja. wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Karolinę. Jej dynamiczna osobowość przekłada się na...
~Karla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

POLECAM! wątek zamknięty Piękny makijaż, idealnie dopasowany do sytuacji i pomysłu na sesję, do...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Profesjonalistka! Najlepsza w Trójmieście! wątek zamknięty Bardzo polecam skorzystanie z usług przemiłej Pani Karoliny. Współpraca z nią...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Makijaż Ślubny wątek zamknięty Gorąca polecam Panią Karolinę. Wykonała dla mnie makijaż ślubny. Był...
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Godna polecenia!!! wątek zamknięty Korzystałam z usług p.Karoliny niejeden raz. Jestem bardzo zadowolona z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Warto skorzystać, polecam:) wątek zamknięty Polecam lekcje makijażu prowadzoną przez Zalotkę, jest to bardzo dobry pomysł...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Pełna profeska wątek zamknięty Super! Pani Karolina jest nie tylko przemiłą osobą, ale również prze-zdolną...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Polecam wątek zamknięty Kolejny raz miałam okazje skorzystać z usług Pani Karoliny. Jestem zachwycona...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Makijaż ślubny - cudo!!! wątek zamknięty BARDZO polecam panią Karolinę. Makijaże próbny oraz ślubny, które wykonała...
~Judyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Jestem na tak wątek zamknięty Piękny makijaż ślubny, z usług Pani Karoliny byłam zadowolona w stu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry