Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalizm w każdym calu :) wątek zamknięty Do Pani Karoliny trafiłam przez portal trojmiasto.pl i to w dodatku w...
~Adzia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

ocena makijażu wątek zamknięty Jestem bardzo zadowopona z efektu końcowego, Pani Karolina oprócz swojego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Polecam!! wątek zamknięty Polecam dołączyć do grona fanek Karoliny! miałam okazje już kilkakrotnie...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Makijaż przepiękny :) wątek zamknięty Namiary na Panią Karolinę znalazłam w internecie. Potrzebowałam delikatnego,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

talent wiedza technika wątek zamknięty Karolina jest niesamowita w doborze kosmetykow i kolorow jakich uzywa. Gdy...
~KasiaD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Udało się mimo ekstremalnych warunków :) wątek zamknięty Bralam ślub plenerowy w ponad 30 stopniach, wesele również obdywało się pod...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Karolina wykonała przepiękny makijaż ślubny. Cierpliwie słuchała moich...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Makijaż ślubny wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Karolinę. Wykonany makijaż w...
~Bella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam gorąco panią Karolinę, przed spotkaniem z nią nie myślałam, że mogę...
~Honorata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

100% satysfakcji wątek zamknięty Współpraca wzorowa. Makijaż bardzo kobiecy, wykonany po mistrzowsku, super...
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Makijaż wykonany perfekcyjnie, wytrzymał cały dzień...
~monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Karolina malowała mnie na studniówkę. Muszę przyznać, że jest magikiem...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Pani Karolina świetnie rozumie potrzeby klientek, makijaż był zjawiskowy i...
~Edyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

:) wątek zamknięty Polecam makijaż bardzo ładnie wykonany za przystępną cenę.
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

POLECAM wątek zamknięty Nawet nie miałam pojęcia, że mogę tak dobrze wyglądać tylko dzięki...
~Jasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Panią Karolinę. Makijaż był rewelacyjny!!!!...
~Dabby
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Makijaż Studniówkowy- Polecam wątek zamknięty Chciałam z calego serca polecić wszystkim Panią Karolinę jako makijażystkę....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Pełen profesjonalizm, rewelacyjny makijaż. wątek zamknięty W Sylwestra po raz pierwszy skorzystałam z oferty pani Karoliny, ale na pewno...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Makijaż wątek zamknięty Profesjonalny, piękny makijaż. Trzyma się całą noc. Przystępna cena. Polecam
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jeśli szukasz osoby, która perfekcyjnie zadba o Twój wizerunek na...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry