Ta formacja to poprostu żenada! Założyli mi blokade bo postawiłem auto na zakazie zatrzymywania sie (na chodniku!) wioząc inwalide! Zdążyłem tylko wejść na góre i zejść na dół a już ich nie było! Nie pomogły żadne tłumaczenia! Wampir wypisał mi stówke (pomimo iz odmówiłem przyjecia mandatu) kazał podpisać tłumacząc ze w ciągu 7 dni moge odwołać sie w głównej siedzibie! Na drugi dzień podjechałem do Straży miejskiej i okazało sie ze moge odwołać sie jedynie w sądzie i to w ciągu 7 dni! Wampir ze SM poprostu oszukał mnie! Napisałem na miejscu pismo wyjaśniające ale sepleniący pan z bardzo ubogim uzębieniem wydukał ze nie moze mi wydać potwierdzenia bo nie mają ksera!!!! Nie interesowało ich ze wiozłem inwalide jak i to ze stając na chodniku znak ten nie obowiązuje! W załączniku zostawiłem im mandat który szczerbaty wybiegł zeby mi wręczyć ale niestety nie zdążył!
Mandat oddałem więc niech sie martwią co z nim dalej bo ja nie zamierzam go zapłacić! Zwłaszcza ze wystawiający go SM oszukał mnie każąc sie podpisać!
Żałosna formacja żerująca na pieniądzach uczciwych ludzi! Niech zajmą sie pilnowaniem porządku a nie wypisywaniem mandatów na siłe!
Bo chyba nie o to chodzi!