Widok

Zamenhofa w Gdyni - czy jest bezpiecznie?

Cześć wszystkim! Chciałbym podpytać Was o poziomie bezpieczeństwa i życia przy ul.Zamenhofa. Znalazłem tam atrakcyjne mieszkanie w dobrej cenie i zastanawiam się nad jego zakupem. W innym wątku ( https://forum.trojmiasto.pl/Zamenhofa-w-Gdyni-t169088,1,16.html ), sprzed 8 lat, dowiedziałem się, że to niezbyt bezpieczna okolica. Jednak lata lecą, czasy się zmieniają. Czy jest tam lepiej? Czy może odradzacie zamieszkania na stałe w tym rejonie? Będę wdzięczny za rzeczowe i niezłośliwe komentarze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno się tam wprowadziłem. Muszę powiedzieć, że póki co żadnych kłopotów nie miałem. Owszem jest tam dużo moczymordek, ale w niczym nie przeszkadzają.
Do tego ten rejon jest właśnie odnawiany. Bloki zyskują nową elewację, ulica Opata Hackiego nową nawierzchnię, jest super żabka ;-).
Myślę, że będzie się zmieniać tylko na lepsze. Są nowe bloki, inwestycje, miastu będzie zależało na bezpieczeństwie.
W każdym razie ja nie narzekam.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam mieszkałam tam 4 lata patologia po 17 godzinie strach wyjść na dwór niekupować tam mieszkańia bo będzie Pani źałowlać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najgorszy blok to opata hackiego 25 świry tam miesmieszkają i Debile patologia kryminalisci szcz*ją na klatce zaczepiaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry