Widok

Zamiennik sildenafilu

Witam wszystkich. Szukam obecnie zamiennika dla środka sildenafil. Odpada ze względu na moje złe samopoczucie.Czy jest możliwość zastąpienia go ziołowym lekiem/ Czy takie leki mogą mieć działanie?
Sildenafil poprawiał erekcję ale z uwagi na bóle głowy i tak nie byłem w stanie odbyć stosunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cum on. Tabletki bez recepty ( zawieraja między innymi arginine oraz wyciąg z żeń szenia). Pierwszy raz dowiedziałem się o nich na jednym z forów. Również regularnie brałem sildenafil, ale dla ciekawości postanowiłem zobaczyć jak przedstawia się działąnie środków bez recepty. Miło mnie to zaskoczyło bo działanie praktycznie takie samo. Mam również wrażenie,ze romen działa dłuzej bo po wzięciu tabletki wieczorem czuję efekt i następnego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na rynku farmaceutycznym jest wiele zamienników sildenafilu, np. Erekton, Liderin, MaxOn Active, czy cum on.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiecie w ogóle czym jest sildenafil? To jest silna substancja aktywna....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dokładnie...zwłaszcza jak ktoś ma problemy z ciśnieniem lub sercem to powinien szczególnie uważać bo może się to źle skończyć dla niego ;/ taka wiagra jest na receptę ale jest wiele środków bez recepty i nie wiem czy jest to dobre. Taka osoba sięga potem po teki środek w sytuacji jak L arginina spokojnie by pomogła i ma spore problemy z ciśnieniem. Nie jest to zbyt mądre. Na początek polecam albo cum on albo braveran, przynajmniej są bezpieczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry