Widok

Zamknięta Żabka Jaśminowy Stok

Witam,
Czy ktoś wie co się stało w Żabce na Jaśminowym Stoku 16. W zeszły poniedziałek 02.08 sklep był zamknięty od rana, około 10 przyjechała policja oraz właściciel. Dowiedziałam się od właściciela że "w lokalu unosi się okropny zapach", następnie powiedział jednak, że to awaria. W wtorek/środę pod lokal zajechała firma sprzątająca BioClean, i sprzątano w środku w kombinezonach i rękawiczkach. Od czwartku Żabka jest zupełnie pusta - cały towar z pólek zniknął, a od poniedziałku 09.08 w lokalu jest prowadzony remont.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Patrz wyżej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poszłam dzis po pieczywo, śmietane i marchew do tej żabki i niestety tym razem ktoś przywiązał jamnika do drzwi. Jamnik ten strasznie warczał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A kogo to stolec obchodzi??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dziś też było otwarte, poszłam z psem na spacer i przy okazji do żabki ale niestety wyjście nie skończyło się dobrze gdyż z tej wyprawy mój pies przyniósł kleszcza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja byłam dzisiaj ok 15 i była otwarta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam dziś, niestety zamknięte. Najprawdopodobniej z powodu braku personelu do prac w niedzielę albo dziś niedziela nie-handlowa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co z towarem na półkach? Czy towary nie są pookapcane oparami po tej wylanej substancji czy zostały powymienkane na świeże? Mówie tu o towarach nie zamkniętych hermetycznie, jak np. ziemniaki, pomidory, ser, pieczywo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Całe szczęście, że wszystko juz się unormowało bo nie wyobrażam sobie żebym musiała do tych bardziej odległych żabek chadzać. Pozdrowienia dla Pań sklepowych - tych z nosami w iphonach i bez.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Tu autorka posta. Mamy potwierdzone info od właściciela. Ktoś wylał tam kwas masłowy i tak podobno zadziało się w kilku innych Żabkach. Nie ma denata a Żabka już działa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale Ty masz chłopie na******ne pod deklem detektyw się znalazł...... niedowiary normalnie.....to wszystko spisek, a ziemia jest płaska....pracowników nie zwolniono, ale zjedzono z głodu podczas pandemii przecież, bo nie stać na czynsz tam szefostwa....mięso zjedli, a organy sprzedali za pół ceny na allegro, żeby mieć na bilety zkm.............popodglądaj sąsiadkę jak się przebiera lepiej....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozdrawiam, Pani sklepowa. Pracuje tam od samego początku i jestem codziennie na rano :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żabka otwarta zapraszamy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poprzedni pracownicy zostali zwolnieni z powodu wybuchu pandemii, podobno mieli głodowe pensje bo sklepy pozamykali i nie było jakiś czas obrotów i z zdaje sie sami porezygnowali. Być może ten kwas masłowy ma z tym związek ale tego nie wiem na 100%
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe chce nic mówić, ale ja tych starych pracowników to wogóle jeszcze nie widziałem, są sami nowi. Czy to możliwe, że tamtych zwolniono, żeby nie mogli mówić w sklepie co tu się wydarzyło? Cała sprawa jest bardzo podejrzana....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno pracownicy są w zmowie milczenia. Najprawdopodobniej szefowstwo wzieło pracowników na dywanik i wydało zakaz informowania na ten temat. Tym samym sklepowe nabrały wody w usta. Można tylko się domyślać prawdy. Najwięcej wiedza ci co mają okna i balkony na sklep , ja niestety nie mam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również tam dziś byłem i faktycznie zapach jakiś nieciekawy. Chyba tylko od pracowników możemy się dowiedzieć co się tam zadziało
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Ja tam robiłem dzisiaj zakupy pierwszy raz po tym jak była ta tajemnicza akcja z policją i remontem. Szczerze mówiąc, to zapach dziwny jest w tej żabce dalej, kto wie , co tam ukryli na zapleczu, albo pod podłogą....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A denat moze sie zdażyć, nic dziwnego w tym. Mam znajomego co prowadzi zdrowa zywnosc i ochroniarz tez zszedl mu w nocy na zawał pare lat temu, to tamten z kwidzyna na motorze po pijaku z wesela wracal bo musial zgon potwierdzic, papiery podpisac itp, takze wszystko mozliwe, wszystko w normie tylko informacji było brak. Stad niuchałyśmy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież mowie, że nie było trupa. Obniuchała najpierw znajoma, potem ja byłam też obniuchałam i obie stwierdziłyśmy, że nie było denata. A niuchac trzeba było samemu bo żadnej informacji nikt nie chciał udzielić przecież. Pytano sie przecież. Jakby były odpowiedzi to by wszystko było wiadomo a nie takie zachowanie inkognito, ze zadnej informacji ani nic. A ja wole obniuchać sklep najpierw jak niewiadomo, bo kupie pieczywo i dowiem sie jak. mi na talerzu bedzie denatem. zalatywało. Lepiej pojsc i rozwiac watpliwosc, co w tym takiego dziwnego?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skad informacja? Bo tam pracuje. No a w czym problem żeby miec dostęp do kwasu masłowego? Ona niuchala wnetrze sklepu.. głupota ludzka nie zna granic.. chodzić do sklepu w celu wachania czy był tam trup. Co Ty masz w głowie.. musisz dobrze znać zapach trupa skoro wiesz ze w sklepie go nie ma. Sensacja od kilku tygodni
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3