Widok

Żaneta - opinia

Przestrzegam wszystkich przed Ekolanem.Nie dajcie się nabrać szczególnie na ich"apartamenty".Ze słowa apartament posiadają jedynie drakońskie ceny,a milo i sympatycznie jest jedynie do momentu podpisania umowy.
W hali garażowej,gdzie poczatkowo za miejsce garazowe żądano 50tys.(aktualnie cena spadła z powodu braku zainteresowania)luksusowym samochodom będzie towarzyszył smietnik ze swoimi zapaszkami.Właściwie nabywca nie na wpływu na kształt niczgo w swoim mieszkaniu albo w łazience muszę się zgodzić na grzejnik elektryczny,albo wogóle mogę zapomnieć o jakimkolwiek ogrzewaniu(podczas gdy w całym mieszkaniu jest ogrzewanie wodne).Nie wspomnę o ogromnych poblemach przy takiej błachostce jak zmiana "otwierania drzwi wejściowych.Listę przzykładów można by mnożyć i mnożyć.
Wspomnę tylko,że negocjacjom towarzyszy atmosfera pomiatania klientem(nazywanego w korespondencji pommiedzy pracownikami "klientem rozczeniowym",nie wspomnę o złośliwych epitetach)oraz agresja i aroganckie zachowanie.
Ekolan natomiast z naszych pieniążków organizuje bardzo szumne impezy(Na POlanie)niestety nie zapraszając na nie inwestorów(o przepraszam podobno kilku bylo zaproszonych,lech nie wiem na jakiej zasa
Moja ocena
Ekolan kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Osobiście nie znam firmy Ekoland i z tego co czytam zastanowiłbym się czy wybrać taka firmę.Co do Pani stwierdzenia,że luksusowe auto będzie miało "towarzysza" śmietnik w garażu to dziwne bo ktoś inny stwierdził,że ów śmietnik jest gdzie indziej więc prawda się rozmywa.Na koniec dodam,że irytuje mnie gadanie,że miejsce parkingowe taaakie drogie ale mieć auto luksusowe to niby taka błachostka???Nauczmy się jednej rzeczy.Stać kogoś na luksusowe auto płać za to co ma swoją cenę lub zostało wycenione.Zawsze można kupić mniej drogie auto i nie narzekać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slabe, straszliwie slabe. Nikt nie napisal ze posiada luksusowe auto tylko ze przy luksusowych autach zakladajac ze mozna byc milym w stosunku do sasiadow i nie pisac ze przy rzechach.
Cena jest masakrycznie wygorowana jak za parking podziemny.
A i pytanie do Jarka czy pracownicy Ekolanu maja znizki na mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry