Ekolan

Deweloperzy

Sopot, al. Niepodległości 696

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
EKOLAN - MERANO PARK prowadzi prace budowlane 1 maja 2018 wątek zamknięty Wspaniała firma deweloperska tak się spieszy , że prowadzi prace budowlane...
~Dorota Sieradzka
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Quantum - good job:) wątek zamknięty A ja na złość malkontentom powiem że jestem pozytywnie zaskoczony jakością...
~Michał
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

boisko wielofunkcyjne przy Audiopolis wątek zamknięty Deweloper Ekolan jako jedyny może "pochwalić się" betonowym boiskiem...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

osiedle mistral wątek zamknięty czy ktoś już kupił mieszkanie na tym osiedlu i co sądzi o jego lokalizacji?
~gosciniec
27

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Ekolan Talosi wątek zamknięty Witam czy jest wśród Was ktoś kto zakupił mieszkanie na osiedlu TALOSI w...
~m.
74

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Ekolan konieczny odbior z rzeczoznawca wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie na osiedlu Apartamenty na Polanie niestety nie odebrałam...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Partactwo EKOLANU po 10 latach ...... wątek zamknięty Właśnie minął okres dekady mieszkania w bloku Horyzont w Gdańsku wykonanym...
~DOMINIK
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Ekolan Talosi wątek zamknięty Mi udało się wynegocjować miejsce w hali garażowej i piwnicę więc chyba nie...
~STEFAN
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Talosi - odbiory wątek zamknięty Czy ktoś z Was, zainteresowanych kupnem, czekających na odbiór, dostał już...
~Paweł
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Chaos i bezład pod pozorem przemiłej obsługi wątek zamknięty Osiedle Gardenia - po wysłaniu formularza zapytania ze strony pani...
~mami
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

Osiedle Południowe wątek zamknięty Jestem szczęśliwym mieszkańcem Osiedla Południowego. Plusy: stosunek...
~Darek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Opinia człowieka z branży budowlanej wątek zamknięty Witam. Zakupiliśmy mieszkanie od firmy Ekolan. Niestety muszę zgodzić się, że...
user_13801862379
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Dorfil - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przebiegu calej transakcji zwiazanej z kupnem...
~Dorfil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

osiedle południowe wątek zamknięty odradzam bardzo tanie ale zajak jakosc i warunki mialam tam mieskanie i...
~ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Zaplac a bedziemy mieli Ciebie w pupie wątek zamknięty Bardzo mila obsluga, duzo informacji, pomoc przy wszystkim. Do czasu. Jak juz...
~FAN
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2010

Osiedle Pogodne - Uważajcie! wątek zamknięty Mieszkam na osiedlu pogodnym od roku i to co zdążyłem zauważyć zaskoczyło...
~Piotr
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2011

po zakupie KLIENTA MAJA GDZIES wątek zamknięty BYLE SPRZEDAĆ , ZAPEWNIAJĄ ZE WOKÓŁ NIC WIĘCEJ NIE POWSTANIE PO CZYM JAK SIE...
~halina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

GARDENIA I przed kupnem super po kupnie tragedia ! wątek zamknięty Przed kupnem miło sympatycznie i ok po kupnie tragedia. Mówiono że osiedle...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Apartamenty na Polanie etap 2 wątek zamknięty Fajna oferta i dobre ceny. Uwzględnili wszystkie moje pomysły związane z...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

Apartamenty na Polanie wątek zamknięty Odbiór mojego mieszkania był sporo opóźniony, jednak w porównaniu z innymi...
~Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
167

postów

38

wątków

do góry