Zapoznani

Biura matrymonialne

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 38A/54

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
T. - ocena Dziękuję Pani Ewelinie za trafne dopasowanie kandydata do moich oczekiwań....
~T.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Piotrek S. - ocena Do momentu zapłaty wszystko było w należytym porządku a pani Ewelina bardzo...
~Piotrek S.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

I. - opinia Polecam to biuro! Pani, która je prowadzi podchodzi rzetelnie do tematu,...
~I.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

Barbara - opinia Zachęcam do korzystania z usług biura .
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Robert - opinia Miałem ostatnio 1 spotkanie. Wszystko dograne na ostatni guzik. Czas pokaże...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2022

Jerzy - opinia Dziękuje Pani Ewelinie za szybkość działania. Za zapoznanie mnie z Panią. Z...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

Ada - opinia Biuro podchodzi do sprawy z duzym profesjonalizmem. Mam porownanie z innymi...
~Ada
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Joanna - opinia Mnie się niestety nie udało, ponieważ nie byłam gotowa, dość niedawno...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2022

Daria - opinia wątek zamknięty Na początku trochę się niecierpliwiłam , pierwszą randkę miałam po miesiącu,...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2022

panpewienpan - opinia wątek zamknięty jak narazie jestem zapisany od lutego a jest juz marzec minął miesiąc i nie...
~panpewienpan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Portale randkowe mnie zawiodły, nie spełniły moich oczekiwań, dlatego...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Miło i profesjonalnie :) Miałam 2 spotkania, bardzo dobra "jakość"...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Rzetelny wywiad i rozmowa o moich oczekiwaniach. Profesjonalne podejście Pani...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Ewa Z. - opinia wątek zamknięty Byłam dość sceptycznie nastawiona do biur matrymonialnych przez moje...
~Ewa Z.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Janek - opinia wątek zamknięty Mam bardzo miłe doświadczenia z tą firmą. Po naszym spotkaniu Pani Ewelina...
~Janek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

Mirek - opinia wątek zamknięty Dziękuję Pani Ewelinie z całego serca za pomoc. Zawsze uśmiechnięta, z...
~Mirek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry