Zamówienie z-miłości.pl zostało złożone dnia 29.06.20 br., natomiast odebraliśmy je dopiero przed 8.08.20. Do ślubu/wesela potrzebowaliśmy: zaproszeń, winietek, prezentów w postaci małych pudełek oraz krówek. Informowano nas, że wysyłka zostanie dostarczona najpóźniej do 14 dni roboczych od dnia złożenia zamównienia. Cały proces przedłużył się przez to, iż nie było krówek w wytwórni. Wszytko przez krówki, które tak naprawdę są najmniej istotne.
Jak się potem okazało, po otrzymaniu zamównienia, Wszystkie zaproszenia zostały wydrukowane na odwrót. po poinformowaniu realizatora zamównienia, stwierdził on, że to błąd podczas kreowania zaproszeń w ich kreatorze na stronie internetowej, co nie jest możliwe, gdyż jest tam gotowy szablon do wprowadzenia danych.
Zaproponowano nam, ponowne wykonanie zaproszeń lub zniżkę na kolejne zaproszenia (jakby człowiek co roku miał brać ślub....), a sami prosiliśmy o zwrot kosztów za zaproszenia, czego odmówili. Do tej pory realizator nie zwrócił żadnych kosztów.
Jednym słowem - bardzo nie polecamy.