Widok

Zaręczyny w Gdańsku - Pomocy.! Gdzie co znajdę.?!

Zaspa Temat dostępny też na forum:
Witam.
Nie pochodzę z Gdańska ale moja dziewczyna tak. Aktualnie wróciliśmy do Gdańska a aktualnie na Zaspę. Chcę się jej oświadczyć i potrzebuję pomocy.
Nie znam Gdańska za dobrze znam ledwo wrzeszcz i Orunię... Zaspę dopiero poznaję.
Poszukuję dobrej restauracji do której dojdzie do zaręczyn i dobrej kwiaciarni.
Najlepiej gdyby to było na Zaspie... Nie chciałbym się zgubić xD
Ogólny plan jest taki, że 26 grudnia w naszą rocznicę chcę ją zabrać na randkę. Kolacja, potem spacer i chwile we dwoje w mieszkanku ^^
Chcę zamówić kwiaty i poprosić kelnera żeby przyniósł w pewnym momencie kolacji kwiaty i kazał jej przeczytać karteczkę w nich. Ja w tym czasie padnę do jej stóp i zadam to arcyważne pytanie.

No więc.? Jakieś porady.? Pomysły.?
Dziękuję z góry i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może postaw na bardziej znane Wam miejsce niż restauracja? Na Zaspie dobrych miejsc do zjedzenia za dużo nie ma, moje ulubiona to włoska knajpa la bocca - wnętrze możesz wygooglować na fb, ale nie wiem to Wasz klimat :) Bardziej radziałabym poszukać restauracji we Wrzeszczu - też blisko a wybór nieco większy :) Kiedyś bardzo lubiłam mantre na krynickiej na przymorzu, ale sporo czasu nie byłam - również polecam zerknąć w necie.

Kwiaty proponuje zamówić w "na trawie" na fb, właścicielki firmy mieszkają na zaspie i robią po prostu cuda, takie lepsze podejście niż w kwiaciarni jak na moje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witaj, pomysł dobry, nie jestem z Gdańska więc nie znam lokali ale może do scenariusza dodać coś bardziej szalonego i mniej przewidywalnego może zainspiruje Cię baza pomysłów zaręczynowych http://zareczyny.pl/zareczyny/scenariusze-zareczyn/ lub po googlaj.
Moim faworytem jest https://www.youtube.com/watch?v=O-MB3GetLAM
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lokal:
http://www.villauphagena.pl/
Kwiaty:
Kwiaciarnia Prosta Forma - etc zaspa
Tylko nie wiem czy będzie czynna 26.12 ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
haha zaręczyny w knajpie na zaspie no brawo przyszła narzeczona musiała być wniebowzięta, trzeba było zainwestowac w bilety tramwajowe (najlepiej po wypłacie) i jechać do centrum Gdańska, lepsze klimaty.
d*pa nie facet z ciebie jak se z zaręczynami nie potrafisz poradzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
może zareczyny w centrum Gdanska, np. w restauracji Mercato Hotelu Hilton? Trudno jej nie znaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie jest plaża nudystów na stogach? (58 odpowiedzi)

Konkretniej które numery wejść i w którą stronę co jest? Bo wiem, że w prawo od głównego...

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (26 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

do góry