Widok

Żarówki 100W

Witam

Czy ktoś podpowie gdzie w Gdańsku można dostać tradycyjne żarówki 100W zakazane przez UE ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm... coś mi się wydaje, że dziadek miał takie w piwnicy na półce. zbadam temat, jak jeszcze leżą to dam znać za jakiś tydzień, jeśli działające używki Cię interesują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne.
Obiło mi się o uszy, że w sprzedaży są nadal "setki" ale jako żarówki techniczne... czy coś w tym rodzaju. Na opakowaniu chyba jest napisane, że nie są przeznaczone do oświetlenia pomieszczeń. Może ktoś wie gdzie je kupić ??? Potrzebne mi są do pracy, światło z jarzeniówek i innych eko-żarówek nie nadaje się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obiecanki cacanki :-)

żartuje, coś mam:

3x100 z czego jedna w "grzybkowym" kształcie
2x150
1x200
1x coś taka wielka, że jeszcze takiej nie widziałam ("grzybek" ze sreberkiem)

kabelek do tel mój małż zabrał do warsztatu, a ja mam lenia, wiec jak dasz mi swój nr to Ci mogę m&m'sa wysłać :-)

jak pasuje to zapraszam do Chwaszcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja tu w kurzu, wśród pająków jakiś grzebię, a tu cisza! agrrr


:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja Tobie kibicuję! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj byłam na zakupach w Zatoce w NPorcie i tam, na półeczce, leżą sobie wspomniane żarówki i czekają na klientów :)
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Prywatny detektyw - szukam (73 odpowiedzi)

Szukam dyskretnego detektywa z licencją - czy możecie kogoś polecić? Mam problem i szukam kogoś...

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

do góry