Widok

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Gdynia Batorego 20-24 oraz jego Administrator ABK3

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Zarząd Wspólnoty Gdynia ul. Batorego 20-24 walczy z 88 letnią członkinią wspólnoty .Zarząd M. B.,A. G.,B. W-K.
Moja mama lat 88/ mieszkająca od czasu wybudowania budynku tj.60 lat/ jest w sposób bardzo niewybredny szykanowana przez Zarząd Wspólnoty co źle wpływa na jej już bardzo słabe zdrowie.
Mama moja od 40 lat choruje na cukrzycę,która doprowadziła do utraty wzroku/inwalidztwo 1 grupy/a dwa lata temu zaprzestały pracy nerki.Od czterech lat mama moja nie chodzi ponieważ złamała biodro/inwal.1 grupy/
Aby ratować życie mojej mamy lekarz zlecił dializy co drugi dzień.
Mama mieszka na 5 piętrze ,winda kończy bieg na półpiętrze.
Tych kilka stopni musi zjechać na wózku inwalidzkim.
W tym celu zamontowałem składany podest dla wózka i zaczęło się piekło. Administrator ABK3 wystąpiło do Nadzoru Budowlanego o nakaz rozbiórki.Wojewódzki Nadzór Budowlany orzekł,że wymieniony
podest niczemu nie zagraża i mógł zostać wybudowany bez żadnej zgody.Zarząd Wspólnoty uznał się za nieusatysfakcjonowany tą
decyzją i odwołał sie do NSA.Występujące w Sądzie Panie M. B. i B. W.-K. argumentowały,że wg.nich Woj.Nadzór Budowlany źle zinterpretował Prawo Budowlane.
Nie interesował ich członek wspólnoty,który w przypadku braku w.wym.podestu może stracić życie.Pani B. W.-K. nie zadała sobie trudu aby zobaczyć ten podest /nie wiedziała jak jest zamocowany ani na której ścianie w Sądzie opowiadała bzdury na ten temat/ Czy taki Zarząd i jego Administrator powinni reprezentować
swoich członków??W budynku większość to starzy ludzie jutro każdy z nich może być w sytuacji mojej mamy.Prawo Budowlane jasno precyzuje-KAŻDY BUDYNEK WIELORODZINNY MUSI BYĆ DOSTOSOWANY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH.Wiesław Macyszyn
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie zmienicie zarzadu ??? Prosze sie skontaktowac z instytucja np
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/19226
pomoga, doradza a i w Gdyni znajdzie sie jakis prawnik znajacy sie na tych sprawach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mi przykro :( nie można tej sprawy zostawić i przede wszystkim odwołać zarząd; zgłosić problem do Urzędu Miasta (do spraw obywatelskich itp), a jak to nic nie da to nagłośnić w mediach.
Ludzie są jak widać bezwzględni i ograniczeni..... :( Życzę wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BEZDUSZNY , BEZWZGLĘDNY i OGRANICZONY , ale zgodny z prawem Zarząd Wspólnoty pozostał bez zmian wybrany na kolejna kadencję większością głosów . Naczelny Sąd Administracyjny wydał wyrok na korzyść Zarządu Wspólnoty.
A przecież zamiast wykonać samowolę budowlaną , wystarczyło załatwić wszelkie sprawy formalne , podest nadal jest . Przykro tylko ,że są tacy komentujący , którzy nie znając całej sprawy działają na bazie informacji wykorzystującej wzbudzanie politowania .
Urząd Miasta natomiast w wyniku nasłanych przez autora tekstu kontroli nie wykazał żadnych nieprawidłowości w działalności Wspólnoty Mieszkaniowej w Gdyni Batorego 22-24 . Jeżeli chodzi o nagłośnienie w mediach to należałoby nagłośnić hołdowaniu bezprawia i samowoli , popieramy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dajcie spokój.... dręczyć starszą schorowaną kobietę to wstyd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstydem jest pisać głupoty niezgodne z prawdą , a jeszcze większym zabierać głos nie znając sprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ty uczciwy prezesie oddawaj kase
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry