Widok

Zaskoczony

W kwietniu 2016r. skorzystałem z usług serwisu w Gdańsku ul. Elbląska. Byłem bardzo miło zaskoczony nie tylko profesjonalną obsługą ale i czysto ludzkim podejściem do klienta. Trafiłem do Pana Piotra i muszę przyznać, że ta wizyta zapisała mi się w pamięci. Wiedza oraz życzliwość nie była obca temu Panu. Miał czas, żeby podejść do auta, sprawdzić, doradzić. Ponadto poinformował mnie o aktualnych promocjach np. wymiana rozrządu, z której chętnie skorzystałem. Każdy kontakt telefoniczny z tym Panem to płynąca życzliwość i chęć udzielenia pomocy. Podam jeszcze jeden przykład – zostawiłem auto na wymianę rozrządu, auto miało być do odbioru tego samego dnia. Umówiłem się, że godzinę przed zakończeniem naprawy Pan Piotr zadzwoni do mnie. W czasie tej godziny miałem czas na dojazd środkami komunikacji miejskiej do serwisu. Przyjechałem auto stało i czekało na mnie na dodatek czyste i pachnące. Takie podejście i działanie Pana Piotra to najlepsza reklama dla tej firmy. Ja ze swojej strony jeszcze raz DZIĘKUJE i do dnia dzisiejszego jestem pod wrażeniem.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spoko. Niedlugomten pracownik sie zwolni bo nie bedzie chcial!pracowac za darmo jak to w tej firmie przystalo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry