Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mario - opinia totalna porażka,wstyd dla Forda,niestety ale należy szukać innych serwisów...
~mario
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2022

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolonym klientem, profesjonalna obsługa
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim serwis, w przypadku bardziej skomplikowanych tematów i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Przegląd przed zima + wymiana opon wątek zamknięty wszystko sprawdzone ,opony wymienione szybko sprawnie isolidnie
~Andrew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

100% profesjonalizmu i zero stresu wątek zamknięty Szybka solidna obsługa. Cena przystępna.
~Jurek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty ford fiesta mk7, hamulce i olej - szybko, solidnie, cena akceptowalna bez...
~Roki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Nie takie ASO straszne wątek zamknięty Mam juz kolejnego Forda tym razem MK4. Odwiedziłem juz wiele serwisów nie...
~Stanisław
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Polecam ASO w bigu wątek zamknięty Korzystałem ostatnio z serwisu bigautohandel i jestem zadowolony z usługi,...
~Mich
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Super serwis wątek zamknięty Super serwis. Szybko, dokładnie, uczciwa cena. Miła i kulturalna obsługa,...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, krótko, rzeczowo i kulturalnie. Polecam salon Forda...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

bardzo zadowolona z zakupu wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupionego w kwietniu w programie Wiosenne okazje...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Fantastyczny salon wątek zamknięty Bardzo miła i rzeczowa obsługa, świetny kontakt z klientem, przyjemna...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

Uczciwi i rzetelni wątek zamknięty Zdecydowawszy z żoną, że czas na nowy samochód wybraliśmy salon forda z...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Świetna obsługa wątek zamknięty Nie spotkałem się jeszcze z lepsza obsługą w salonie samochodowym. Nie mam...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

... wątek zamknięty Jesteśmy firmą posiadającą kilka samochodów, niestety rok temu daliśmy się...
~Grzegorz
19

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

autohandel zaroślak przestroga wątek zamknięty Ciekawy sposób zarabiania mają. Kupiliśmy auto zostawiając w rozliczeniu...
~pokrzywdzona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Niejednokrotnie byłem w Bigu z reguły jechałem z musu a bo to gwarancja, a...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

samochód PO WYPADKU próbują sprzedać jako bezwypadkowy!! wątek zamknięty Rozważałem zakup pojazdu Mondeo z 2015 r. Ogłoszenie głosiło, że pojazd jest...
~Ostrożny Kupujacy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

BLACHARNIA wątek zamknięty Wiecej tam nie pojadę , nigdy nie maja czasu na przyjecie klienta trzeba sie...
~KRZYSIEK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

obsługa blacharnia wątek zamknięty Wiecej tam nie pojadę , nigdy nie maja czasu na przyjecie klienta trzeba sie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

68

wątków

do góry