Widok

Zasr*ne brudasy

Banino Temat dostępny też na forum:
Ludzie ogarnijcie się od kilku dni chodzę uliczkami naszego osiedla (rodzinnego) i jestem przerażona - wszystko z****ne przez psy. Sama jestem posiadaczką psa i wyprowadzam go z dala od naszego osiedla na pole przy ul. Rolniczej i sprzątam po nim.

Dziś rano Pancia w białych adidaskach wyprowadziła swojego kundla, który n****ł na podjazd (niestety nie jej !!), odwróciła się na pięcie i poszła sobie zostawiając g..o swojego pupila. Droga Pani spacerując ze swoim psem codzienni i widzę, że jest to norma dla pani nie sprzątać po swoim psie następnym razem pofatyguję się i zaniosę Ci panciuniu to g..o na Twoją wycieraczkę i podam numer mieszkania, aby wszystkie g..a z osiedla trafiały na Twoją posesję
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak i pani od dużego białego (chyba) goldena. Jej pies też s****na cudze podjazdy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się ,że OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO OPIEKUNA PSA JEST PO NIM POSPRZĄTAĆ. Mieszkamy na os. Rodzinnym i mamy dwa kundelki i po nich zawsze sprzątamy- nawet na polu. Też mam białe buty zimowe i nie chciałabym zostać niesłusznie posądzona o niesprzątanie po psiakach.
ZEBRANIE PSICH NIESPODZIANEK NA PRAWDĘ NIC NIE KOSZTUJE WŁAŚCICIELA , A NASZE OSIEDLE ZOSTANIE CZYSTE.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest wies nie ma obowiazku sprzatac po psie przepisow sie nie zna co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
kolo to nie znaczy ,że pies ma sr...ć komuś pod furtkę
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
~kolo przepisy nie rozgraniczają miast i wsi i jeśli mowa o podjazdach są to tereny prywatne jako część działki więc jest to łamanie przepisów nie mówiąc już o spuszczaniu psów ze smyczy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakich przepisow ? Konkretnie jakich ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nazwa tego przepisu to 'dobry zwyczaj', 'szacunek do sąsiada', kultura osobista'. Wybierz pasujący.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
KULTURA OSOBISTA!! przede wszystkim
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
do "obrzydzona"
a Ty paniusiu nie masz na tyle odwagi żeby podejść do kobiety i jej kulturalnie zwrócić odwagę, tylko swoje żale w necie wylewasz.
Kobieto, to jest Twoja sąsiadka, pogadaj z nią jak człowiek z człowiekiem, a nie jej po świńsku reputacje wśród sąsiadów psujesz.
Każdy anonimowy w necie jest świętszy niż sam papież. żenada
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 26
Nie masz racji.
Zwróciłam uwagę właścicielce psa, który załatwił swoje potrzeby przed furtką do domu żeby sprzątnęła to odpowiedziała, że jak mi przeszkadza to sama mogę sprzątać. A więc co da zwracanie uwagi? Trzeba piętnować takie zachowanie i nagłaśniać nawet anonimowo. Dlaczego ta pani ma się obrazić na 1osobę, która jej zwróci uwagę --- niech się obrazi na całe osiedle.
A tak na marginesie czemu się tak denerwujesz? Będzie sprzątać to nikt jej reputacji nie popsuje.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas była dokładnie taka sama sytuacja !!Zwróciłam jednej paniusi uwagę to jeszcze wielkie pretensje miała, a stolec jej psa pod naszą furtką... Czemu pod swoją nie wyprowadzi psa ??
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdyby nie uciekła, to bym jej zwróciła uwagę, a po świńsku to się ona zachowuje - NIE SPRZĄTAJĄC po swoim pupilu i według Ciebie to jest fer w stosunku do sąsiadów???

Żenadą jest Twoja wypowiedź, skoro nie masz nic konkretnego w temacie do powiedzenia to zachowaj swoje frustracje dla siebie, no chyba, że to o Twoim z****ńcu mowa, bo widzę, że szukasz problemu tam gdzie go nie ma

NIECH SIĘ WSTYDZI TEN CO ROBI, NIE TEN CO WIDZI
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja jeszcze dodam, żeby trzymać swoje psy na smyczy i patrzeć gdzie sikają, bo chyba roślinki na posesji jednego z sąsiadów to nie jest odpowiednie miejsce; ja rozumiem, że nie mam ogrodzenia i pies może wejść i nasikać i n****ć, ale może trzeba pilnować własnych psów, a nie puszczać samopas bez smyczy, bez kagańca wielkiego psa, którego moje dziecko by mogło się wystraszyć jakby to akurat ono wychodziło z domu; niestety nie zlokalizowałam właściciela, bo na pewno zwróciłabym mu uwagę; nie jest to pierwszy raz, widywałam już wiele psów sikających na moje krzaczki i na pewno żaden nie jest bezpański, a prawie zawsze jest to gdy jest już ciemno, więc w banińskich ciemnościach naprawdę nie można nikogo dojrzeć.

a OBOWIĄZKIEM WŁAŚCICIELA PSA JEST ZBIERANIE JEGO KUP I TRZYMANIE NA SMYCZY
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak by mi tak odpowiedziała to bym posprzątał jak najbardziej. Ale tym stolcem to by miała wymazane całe swoje drzwi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Inteligencja się sprowadziła na prowincję. Żenada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
ludzie zapomniaja ze to wies , ale przywyczajenia z metropoliii pozostaja... ot co...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wieś to ma się w głowie, a nie w rubryczce dowodu osobistego mówiącej o zameldowaniu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
te pańcie lubią też wyprowadzać pieski pod furtki domków jednorodzinnych. Raz piesio zrobił sąsiadowi kupkę pod furtką, sąsiad grzecznie zwrócił uwagę ( latem) to baba z ryjem , sąsiad miał rękawice robocze, psia kupka rzucił w babę krzycząc :
- ZABIERAJ SWOJE G.....O
Wtedy kobita się zdziwiła i wrzeszczy jak tak można?
A MOŻNA ŚWINIO JEDNA , odpowiedział sąsiad.
Jak widzicie kto to jest to szufelkę w dłoń i babie pod drzwiami położyć może się chamka nauczy.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak patrzę na te wpisy i jestem przerażona kto tu się teraz wprowadza. A taki był kiedyś spokój i ludzie kultularni. A mieszkam tylko 6 lat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dokładnie o tym samym pomyślałam w tej chwili. Chcieliście to macie! Jak Was ludzie uprzedzali, że przy takim zaludnieniu i w dodatku na wsi, gdzie zimą odśnieżają od wielkiego dzwonu a do autobusu daleko, było wielkie oburzenie, żeby się nie wtrącać, bo pewnie zazdrościmy. Teraz nie dość, że "kulturalnie" się zrobiło wśród sąsiadów to z psami też jest problem (kiedyś były wyprowadzane albo były przy budzie lub w kojcach). Dużo burków lata po wsi samopas, po prostu wypuszczone przez właścicieli, którym nie chce się wyjść na spacer. Na przykład taki rudy nieduży z dłuższymi uszami. Krzywdy nie zrobi ale obszczywa wszystkie krzaki. Jak znajdę właściciela to zgłoszę na policję, zarobi 2 stówki mandatu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak ktoś drugiemu, za przeproszeniem, n**** pod drzwi, a potem zapuka i wręcz poprosi o papier, to praktycznie każdemu "krew gore", nawet najzacniejszemu. Co do zaludnienia - w mieście jest raczej większe zaludnienie i takie rzeczy też tam się zdarzają, to info dla tych co nie mieszkali w mieście nigdy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
to rudy z ul. Księżycowej, zawsze ucieka tej babce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłac chamstwo na szkolenie do Szwecji, tam za pozostawienie kupek grozi wysoki mandat .Ludzie zaraz zwracają uwage a jak nie pomaga to Policja robi porządek.
Zwracajcie uwagę włąścicielom piesków. Skoro ma psa to niech po nim sprząta, proste. A jak nie to foty robić i wieszać na osiedlu np. na ogrodzeniu zdjęcia z podpisem Brudas. Zawstydzić
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkam już 12 lat. Dotąd było miło, ale coraz więcej młodych wykształconych z wielkich ośrodków upodobało sobie wieś Banino na noclegownię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ta sama Pancia zmieniła białe butki zimowe na tenisówki i dalej nie sprząta po swoim kudłatym kundlu. W niedzielę rano jej z****niec n****ł na ulicy Słonecznego Poranka. Niestety nie zareagowała na wołanie (raczej nie jest głucha tylko wyżej s****niż d..e ma), pies biega bez smyczy i kagańca. Paniusiu jak tylko ustalę gdzie mieszkasz postaram się, żeby g..a twojego pupila wróciły do Ciebie, i każdy w Baninie i okolicy znał Twoją facjatę może to cię nauczy sprzątać po swoim z****ńcu. I ciemne okularki też nie pomogą.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

nIE TYLKO DOBRY OBYCZAJ ALE I PRAWO NAKAZUJE SPRZĄTAĆ PO ZWIERZATKU!!!

Aby nie było wątpliwości, bo takową mieli niektórzy powyżej są przepisy prawa nakazujące sprzątanie po pupilku (i nie tylko) tj. m.in.:

UCHWAŁA NR XXVII/279/2012 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 7 grudnia 2012 r.
w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Żukowo
§ 1. Uchwała określa szczegółowe zasady utrzymania czystości i porządku na terenie nieruchomości położonych w granicach administracyjnych gminy Żukowo, dotyczące: (...)
5) obowiązków osób utrzymujących zwierzęta domowe, mających na celu ochronę przed zagrożeniem lub uciążliwością dla ludzi oraz przed zanieczyszczeniem terenów przeznaczonych do wspólnego użytku; - a poniżej szczegóły:
tu podaję link: http://prawomiejscowe.pl/institution/18949/legalact/161017/18949/htmlpreview

5 min. szukania i prawo się znalazło :)

Tak więc nie tylko kultura osobista, dobry obyczaj czy po prostu życzliwość między ludzka/sąsiedzka ale także prawo nakazuje sprzątanie po pupilku - nic tylko korzystać z niego. Proponuje zrobić zdjęcie tej Paniusi (jeśli jest taka niereformowalna) i uprzejmie złożyć zawiadomienie do Urzędu Gminy o popełnieniu wykroczenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję umieszczać zdjęcia tych niereformowalnych na forum :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Niestety sprawa nie dotyczy tylko psów i ich właścicieli, ale również kotów. Nagminne są kocie wędrówki i ich 'kuwetowanie' w okolicznych ogródkach. Do najczęściej odwiedzających należą: rudy pręgowany kocur i szara pręgowana kotka. Problem polega na tym, że w przeciwieństwie do psa, kot nie chadza na spacer z właścicielem, któremu można zwrócić uwagę ... a i za wszarz ciężko takiego złapać i odstawić z gratisem do domu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o koty to dajcie im spokój. Jesienią sporo myszek wkrada się do mieszkań i nawet tych na piętrach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, pomieszkacie dłużej, to docenicie koty...ja je wręcz wabię do mojego ogródka...wole sprzątnąć kocią kupę z trawy niż walczyc z myszami w domu...a i szczury się zdarzają...brrr!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
koty sasiadow s****a i sikaja gdzie popadnie moje dzieci maja alergie na koty ,dlatego ich nie lubie a zima skacza na auto i rysuja karoserie ,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
głowę ci chyba porysowały
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
To już było, ale upomnę się raz jeszcze bo skutek był żaden. Proszę uprzejmie właścicieli kotów ( płci męskiej ) z rejonu Łąkowej, Źrodlanej, Ogrodowej i Wiśniowej o zaprzestanie uprzykszania życia i pilne obcięcie jajec swoim kotom. Delikatnie mówiąc mam dosyć " obsikanych " wokół domu, szyb, parapetów, leżaków i itp., które pemanentnie, co tydzień muszę spłukiwac i szorować, gdyż smród w domu jest okrutny. W zeszłym sezonie jeden z Waszych kocurów był łaskaw wejść do mojego domu i opryskał siatki z zakupami leżące w sieni. Żona sugeruje abym wziął sprawy :( Szczególnie pozdrawiam ( szmata czeka u mnie w domu ) właściciela pięknego ( szarobury-tygrysek ) kocura z oklic ul. Ogrodowej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam 2 koty , oba wykastrowane ale wchodza obce,sikaja, znaczą teren , fakt śmierdzi i niestety niszczą rośliny :(.
Mocz kota niewykastrowanego wydziela śmierdzace piżmo .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas za to często jest czarno-biały kot z domu z Ogrodowej. Wchodzi do domu, skacze po samochodach. Najgorzej że obrywa się kotu a nie właścicielom...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dzieci jeszcze nie przeszkadzaja?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
a bywaja przypadki bezsresowo wychowywnych pannic, ktore w gimnazjum pija piwsko, pala a mamcia udaje ,że nic nie widzi, cóż :(
ale to już inny watek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To trzeba było tatusiowi jajca obciąć.
Temat kotów popieram a także temat sterylizacji suk i kastrowania psów, jeśli nie potraficie upilnować. Gdy nadejdzie czas to burki latają watahą po całej wsi za sukami i obszczywają wszystko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
o co wam chodzi ludzie , haha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
koty na trawnikach nie robia kupe,a jesli ktos znalazl,to bylo na sniegu,a zima dawno juz zkaczylas....a czasami ptaki lataja,kto ich bedzie pilnowac kiedy s****a na samochody?!.....czemu nie zostali w mieszkankach,tam spokoj i natura nie przeszkadza...dobra wam ludzi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
to ciekawe, a gdzie koty robią kupę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koty robia kupe w mozgu ludzi,tylko w chorym mozgu,oczywiscie....po naturze,im trzeba przykryc.a jesli ci zrobil na trawniku,to masz kiepski trawnik.przypadkowo koty nie robia....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
na mojej ulicy wybudowali szare czworaki ( boczna od Pszennej) pod jednym z tych bloków powstało prywatne wysypisko śmieci, wiatr rozwiewa folie, styropiany, papiery bo barany nie zabezpieczyły tego. Całe te smieci walaja się w ogródkach naszych.
Gdzie to zgłosić może ktoś podpowie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do dewelopera, niech sprzątnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ufff wyluzuj hehe bo widzę że zrobiła ci się kupa z mózgu
k..... co za żenujący poziom tutaj jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do hehe -twoj poziom rowniez zenujacy.z mozgem wszystko dobrze,bo bardzo lubie i szanuje zwierzat.jeszcze raz-dobra wam,ludzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgłoś do urzędu gminy ( oni są odpowiedzialni za porządek)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam ktos remontuje wewnątrz a smietnisko jest od kilku miesięcy ,powiedzieli by na Policję zgłosić ale facet tam żadko bywa bo pytalismy sasiadów dla których tez jest to uciazliwe.
Wolnośc Tomku a inni maja sprzatać.
Przykre
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety wiatr wieje a co niektórzy nie potrafią sobie poradzić z klapa od śmietnika. K..... mi by się głupio zrobiło gdyby moje śmieci komuś po podwórku latały.... Masakra.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
komunalny@zukowo.pl pisz na ten adres z podaniem danych nieruchomości, to jest adres kierownika referatu, mój sąsiad brudas dostał mandat za składowanie śmieci i skończyło się syfienie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla ścisłości- kotki załatwiają takie sprawy w kuwecie, sprawy następnie trafiają do śmietnika, a dalej to już wiadomo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli nie wychodza to tak,a jak się szwęda to s****gdzie popadnie. Do nas przychidzi taki rydy i s****w róże, jak go dorwe to róże w jego kociej d ...to będzie najłagodniejsze co z nim zrobię
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Uważaj, za znęcanie się nad zwierzętami sądy coraz częściej wlepiają wyroki bez zawieszenia, a więźniowie nie lubią tego sortu więźniów, może więc się okazać, że Twoim problemem staną się niekoniecznie róże w Twojej własnej d...
Może lepiej skupić się na właścicielu rudego?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
całe te dwa osiedla zamieszkała patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dramat w Baninie , było fajnie 5 lat temu- teraz jak na dolnej oruniii.
Na kazdym kroku bydło, które nie umie się zachować na swoim osiedlu, w sklepie na ulicy a wymagania maja jakby posiadłości pokupowali.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14
Patologia? Nie wiedziałam że w Baninie mamy hrabiostwo, co koniom pewnie d*pska podciera, co z pewnością zbyt wielkim dlań jest zaszczytem... Pewnie hrabiostwo z niedorozwojem znaczącym, cała "Pańska" rodzina
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
xmen ogarnij się chłopie .....wieś to stan umysłu.Od kiedy to kto gdzie mieszka oznacza że brak mu kultury? Już bardziej o braku kultury świadczą takie wypowiedzi jak Twoja
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Stan umyslu ? Idziesz z dzieciakami wiejska ulica a tu WRC co ma 36 KM tumany piachu podnosi w powietrze
Gdzie tu kultura ? W kredycie 100m2 i szlachte udaje nic to jaPan m....w...d...i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Stan umysłu niestety , nie mieszkam na osiedlu (choć to bez znaczenia) ale takim wpisami sugerujesz ze wszystkie osoby z osiedli to ludzie bez kultury a prawda jest taka że prymitywy trafiają się w każdej społeczności a im ona większa tym większe szanse na takich i to jest sedno sprawy a nie że Ci są lepsi Ci są paniska itd. Szanujmy się nawzajem bo nasze Dzieci nas słuchają jak krytykujemy i na kogą mają wyrosnąć...na wiecznych flustratów . Sami tworzymy swoją rzeczywistość ot co
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sid ma absolutną rację - tak właśnie jest.
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, którzy rzeczowo i spokojnie przedstawiają swoje opinie i przytaczają argumenty, nie obrażając nikogo.

Mieszkaniec Banina od 15 lat.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
tumany kurzu to wina GUANianych szutrowych drog, gdyby wszedzie byly yomby mozna by powstawiac progi ograniczajace, a tak kurz wzbija sie tak samo jak jedziesz 20 jak 50 na godzine, nie ma dobrej predkosci bo biegajacy dzieciak na tych szitowych drogach nedzie kurzyl... pamietajcie o tym kto odpowiada za taki ich stan w jesiennych wyborach samorzadowych :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Brudasy z nowych osiedli Familijnego i Rodzinnego.

Notorycznie wyprowadzja kundle pod furtki domów. Niech Wam s****ja kundle w waszych ogródkach albo sprzątajcie. Idąc śmieci wyrzucic i robie slalom miedzy gó.mi tych kundli. Gdybyś brudasie jeden z drugim kare zapłacił to bys sie nauczył Kultury. Sa nieużytki to tam wyprowadzaj a nie komuś pod płot.!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
A moze tak zwroc uwage czy to przypadkiem nie ktorys z psow z pieknych domow nie sr..a Ci pod plotem? Tak sie przyczepiliscie ludzi z osiedli ze sami zapomnieliscie gdzie psy prowadzacie? Otworz oczy gdzie Twoi sasiedzi wychodza z psami i im zwracaj uwage bo pewnie z 95% gow.. od nich pochodzi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak pies zostawia ślad to może warto zostawić ślad np za pomocą farby z pistoletu na właścicielu ? To się jakoś nazywało..a paintball
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do Veb nie usprawiedliwiaj brudasów. Nasi sasiedzi sa ok, popieram oburzoną
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
jesteście chorzy z nienawiści szkoda slow , zamiast tworzyć wspólnotę i się dogadywać to prostacki pretekst wystarczy żeby swoje frustracje przelać , to jest żałosne .Obrażać ludzi z osiedli którzy sami w sobie tworzą wspólnotę na wzór i nazywać młode rodziny z dziećmi patologia oczerniać ich i się wywyższać nie wysuwając nosa ze swojego domu to podejście godne naśladowania i wpajania dzieciom. Bardzo lubię ludzi z tych dwóch osiedli są oni uśmiechnięci , życzliwi i sobie pomocni a mieszkam niedaleko od nich.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
AP, nie moa co się przejmować małą grupką sfrustrowanych nieudaczników. Tak naprawdę jest ich raptem kilkoro (podejrzewam, że wiele tych rzygających nienawiścią postów, napisała ta sama osoba kryjąc się pod różnymi nickami). Takie żałosne typki zdarzają się w każdej społeczności, tak samo, jak w każdej społeczności mogą się trafić np. ekshibicjoniści, a najgorsza reakcja na ich chore wywody, to branie ich poważnie i wdawanie się z nimi w dyskusję. Olać głupoli należy, ponieważ dyskusja z nimi do niczego nie prowadzi, co najwyżej jeszcze bardziej się nakręcą i pokażą jeszcze więcej :) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się, że najlepsza metoda na trolla to ingorowanie go
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry