Zastrzyk
Jestem po 2 zastrzyk ach i minęło już 6 tygodni jak nie działa. Najgorsze że okresu nie miałam przez całe pół roku, ćwiczę i przytyłam 5 kg noi te wahania nastroju. Kiedy zejdzie opuchlizna bo to...
Jestem po 2 zastrzyk ach i minęło już 6 tygodni jak nie działa. Najgorsze że okresu nie miałam przez całe pół roku, ćwiczę i przytyłam 5 kg noi te wahania nastroju. Kiedy zejdzie opuchlizna bo to jakaś masakra?
zobacz wątek