Odpowiadasz na:

Zastrzyk

Jestem po 2 zastrzyk ach i minęło już 6 tygodni jak nie działa. Najgorsze że okresu nie miałam przez całe pół roku, ćwiczę i przytyłam 5 kg noi te wahania nastroju. Kiedy zejdzie opuchlizna bo to...

Jestem po 2 zastrzyk ach i minęło już 6 tygodni jak nie działa. Najgorsze że okresu nie miałam przez całe pół roku, ćwiczę i przytyłam 5 kg noi te wahania nastroju. Kiedy zejdzie opuchlizna bo to jakaś masakra?

zobacz wątek
8 lat temu
~Ewcia

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry