Zatoka Zabawy

Przedszkola Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 155A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama - opinia wątek zamknięty Ja nie polecam tam jest zimno!! Moje dziecko zawsze miało zimne rączki w...
~Mama
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

zatoka zabawy aktualnie wątek zamknięty Planuję zapisać dziecko do tego żłobka. Czy jest tu ktoś, kogo dzieci...
~hermenegilda
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo polecam to przedszkole jak i zlobek. Moje dzieci zawsze z uśmiechem...
~roksana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

DOBRE PRZEDSZKOLE, POLECAM wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do grupy starszaków i jest zakochane w pani Reni. Mówi,...
~mama starszaka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

mama zachwyconego żłobkowicza:) wątek zamknięty Polecam wszystkim niezdecydowanym, którzy zastanawiają się czy żłobek to...
~Zadowolona MAMA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Zielono Mi w ZielonoMi wątek zamknięty Moje dziecko chodzi tam już ponad rok-do żłobka. Jesteśmy BARDZO zadowoleni....
~mama 2latka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

TRZY RAZY TAK !!! wątek zamknięty Uważam, że jest to jedno z lepszych przedszkoli. Jestem bardzo zadowolona,...
~mama 4-latka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Moje dziecko w tym roku idzie do zerówki i już się boję co to będzie, bo nie...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

POLECAM GORĄCO:)) wątek zamknięty KORZYSTAM ZE ŻŁOBKA,OD STYCZNA TEGO ROKU,I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI,MÓJ...
~SZCZĘŚLIWA MAMA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Jestem na TAK wątek zamknięty Moje dziecko i ja jesteśmy zachwyceni. Bardzo miłe panie, rewelacyjna opieka,...
~rodzic
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

bardzo bardzo polecam wątek zamknięty moja córka chodziła do innego przedszkola i nie byłam ani ja ani ona...
~karolla
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2010

polecam wątek zamknięty Synek jest zadowlony.Dzięki atrakcyjnym zajęciom super się...
~młoda mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

SUPER MIEJSCE wątek zamknięty Zachęcam wszystkie mamusie i tatusiów malutkich pociech do odwiedzenia tego...
~Zachwycona mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Fajny i przyjazny ogródek żłobkowy wątek zamknięty mój synek ma 3 latka i chodzi do Zielono od września. uwielbia swoją...
~mama3
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

baby shower wątek zamknięty w paz robilam baby shower dla przyjaciolki wybralam zielono mi wszystkoe...
~magunia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry