Widok

Zawiedziona

Jak rozpoczlam kurs to wszycy zachwalali ze bedzie ogrom modelek ktore beda przychodzic na strzyzenia i rozne zabiegi aby osoby szkolace mogly na nich cwiczyc a okazalo sie ze przez 6 miesiecy wiekszosc z mojej grupy ostrzyglo okolo 10 osob (nieliczne wyjatki 20). Zawiedziona rowniez jestem podejsciem niektorych instruktorow np. Pani E., która czesciej jadla i gadala o dietach niz szkolila, jedyna osobie ktorej dziekuje jest instruktor Lukasz któremu dziekuje z calego serca za to czego nas nauczyl i Pani Asi za wiele inspiracji.
Moja ocena
Europejskie Centrum Kształcenia kategoria: Kursy i szkolenia
oferta: -
 
poziom nauczania: 4
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo jest mi przykro, że jest Pani zawiedziona naszym kursem, jednakże proszę się zastanowić do kogo powinna mieć Pani rzeczywiście pretensje. Na początku każdego kursu uczulamy, iż najbardziej efektywnie uczymy się, gdy pracujemy na modelach. Mówimy też, że z naszej strony staramy się aby ich było jak najwięcej, aczkolwiek nie jesteśmy w stanie każdemu zapewnić modeli na każde zajęcia. Zapewniamy niezbędne narzędzia i preparaty na każdą ilość modeli, ale prosimy abyście Państwo sami organizowali modeli (rodzina, znajomi itd.), tak aby wykonywać jak najwięcej zabiegów. Chciałbym tu jeszcze podkreślić, iż wielką zachętą dla wszystkich powinno być to, że podstawowe zabiegi są za darmo !!!

Powiem szczerze, iż osoby którym faktycznie zależy na tym, aby na kursie jak najwięcej skorzystać mają codziennie po paru klientów. Osoby, którym mniej zależy nie mają ich wcale lub tylko tych, których my zaprosimy. Wszystko zależy od nastawienia.

Co do poziomu nauki, to powiem tylko tyle, że praktycznie wszyscy z Pani grupy pracują i pracodawcy są zadowoleni z ich poziomu.

Myślę, że oceniła nas Pani niesprawiedliwie, życzę jednak Pani jak najwięcej sukcesów we fryzjerstwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry