Widok

Zawsze jest "Uszkodzony przez poprzedniego właściciela"

Kiedy patrzysz na używany rower na sprzedaż, zawsze jest on uszkodzony przez poprzedniego właściciela lub postawiony przez poprzedniego właściciela. Porzucony przez poprzedniego właściciela. Nigdy miałem słabość próbując przeciągnąć kolano lub wrzucałem samochód na autostradzie, żeby nagrać film na You Tube lub przecinałem pasy 20 mil na godzinę szybciej niż wszyscy.

Jeśli zepsułeś swój rower, po prostu przyznaj się do tego, może się to zdarzyć każdemu. Zwłaszcza kałamarnice haha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy patrzysz na używany rower na sprzedaż, zawsze jest on uszkodzony przez poprzedniego właściciela lub postawiony przez poprzedniego właściciela. Porzucony przez poprzedniego właściciela. Nigdy miałem słabość próbując przeciągnąć kolano lub wrzucałem samochód na autostradzie, żeby nagrać film na You Tube lub przecinałem pasy 20 mil na godzinę szybciej niż wszyscy.
https://vidmate.onl/
Jeśli zepsułeś swój rower, po prostu przyznaj się do tego, może się to zdarzyć każdemu. Zwłaszcza kałamarnice haha.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie można kupić samochody z Ameryki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (34 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

do góry