Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mistrzostwo! Najlepszy catering. wątek zamknięty Mija już ponad rok współpracy z cateringiem. Schudłam 13 kg. Posiłki są...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Super! wątek zamknięty Jedzenie jest rewelacyjne ale chyba najbardziej cenię sobię wygodę i to ile...
~Żółty
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Jest dobrze wątek zamknięty Korzystam dopiero od niedawna, ale wszystko wskazuje na to ze zostanę na...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam ten catering! Profesjonalne podejście do klienta i na prawdę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Super! wątek zamknięty Jedyny catering, który na serio podchodzi do klienta i jego próśb. Jest wiele...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Najlepszy catering jaki wypróbowałam! wątek zamknięty Przetestowałam już sporo cateringów dietetycznych dostępnych w moim mieście i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo pyszne i różnorodne posiłki. Catering godny polecenia.
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Korzystam od 2 lat wątek zamknięty Od ponad 2 lat jestem klientem Zażartych i chętnie zostanę z nimi na kolejne...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Bez rewelacji, nie mój klimat wątek zamknięty Jedzenie średnie (tak, wiem, że to dieta), mała ilość diet, obsługa w miarę,...
~Ann
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Smaczny catering dietetyczny szyty na miarę wątek zamknięty Witam! Miałem przyjemność przetestować Zażarcie przez okres tygodnia, po...
~Allan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Klientka delegacja wątek zamknięty Korzystałam z usług Zażarcie przez dwa tygodnie jak byłam w delegacji w...
~Gosia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

DRAMAT wątek zamknięty Nie wyobrażałam sobie, że jedzenie może być tak bez smaku ..monotonne i...
~Karoli
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Dziękuje panu Robertowi z Gdańska! wątek zamknięty Miałem duży problem jeśli chodzi o jedzenie, zadzwoniłem troche niepewny......
~Mateusz Okraśiński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Spa dla organizmu. wątek zamknięty Zanim zacząłem stosować dietę miałam problem z cholesterolem i cukrzycą typu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

przepyszne!! wątek zamknięty Naprawdę polecam wszystkim taka dietę,naprawdę działa jedzonko bardzo pyszne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Meeega smaczne wątek zamknięty W końcu odnalazłam firmę która ma "smaczne" potrawy. Dobrze przyprawione, z...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Dzięki "za żarcie" :P wątek zamknięty Zawsze brakuje tego czasu, by wrócić do domu zrobić zdrowe dobre jedzonko,...
~Piotr Wojtczak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Rewelacja, polecam! wątek zamknięty Dzięki ZaŻarcie schudłem 10 kilogramów w niecałe dwa miesiące! Jestem...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Zdrowy klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług ,,Zażarcie’’, do czasu kiedy nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Najlepsi! wątek zamknięty Korzystam z Państwa usług i jestem bardzo zadowolona z menu. Gratuluje...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry