Widok

Zbiórka dla zwierzaczków z Ciapkowa - ktoś chętny żeby się przyłączyć?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny z góry przepraszam, że wątek o takiej tematyce zaczynam tu, więc jak coś to pomóżcie gdzie go przerzucić :). W każdym razie o co chodzi - już po raz 3 chciałabym zorganizować zbiórkę dla zwierzaków w Ciapkowie.Jedna ze zbiórek odbyła się nawet tutaj - może jeszcze niektóre dziewczyny mnie pamiętają z loginu olenka_21 :). Potrzebne są koce, ręczniki, prześcieradła, kołdry, poduszki - cokolwiek z czego można zrobić posłanka ocieplające budy.. No i oczywiście karma, kazda ilość i kazdy rodzaj. Jeśli któraś z was jest zainteresowaną przyłączeniem się do mnie to zapraszam. Podkreślę tylko, że nie jestem pracownikiem schroniska, po prostu chcę im pomóc...
image

zapraszam na stronę:https://www.facebook.com/Torty-i-ciasta-mojej-mamy-1120452748001507/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zamierzasz zawozić zebrane rzeczy bezpośrednio do schroniska? Skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, tak. zawsze je zbieram w domu, a potem jak już wszystko się uzbiera zawożę osobiście i bezpośrednio do schroniska. Mieszkam w Wejherowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mieszkasz już w Rumi? a ewentualnie dałabyś radę odebrać sama rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety, po rozwodzie musiałam się wyprowadzić. Oczywiście, że mogę sama odebrać rzeczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

do góry