Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M&M Gołąbki - opinia Bardzo polecam! Firma z tradycją, która stawia na jakość.
~M&M Gołąbki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Ewa - opinia Profesjonalna obsługa, życzliwość,fachową naprawa biżuterii, przystępne...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Uczciwie i profesjonalnie! wątek zamknięty Profesjonalizm przede wszystkim! Polecamy w 100% . Bardzo dobre podejście do...
~SiD
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam! Przemiła i profesjonalna, i bardzo cierpliwa obsługa....
~Oksana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Rewelacja - polelcam z czystym sercem wątek zamknięty Pan Izydor - bardzo sympatyczny człowiek, ma wyczucie na klienta, doradza od...
~A. i D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Wraz z narzeczonym zamówiliśmy niedawno u Pana Izydora obrączki ślubne....
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Najlepsza pracownia jubilerska! wątek zamknięty Bardzo polecamy pracownię jubilerską Słomiński. W pracowni wykonywaliśmy...
~Asia i Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Odebraliśmy dzisiaj z pracowni jubilerskiej obrączki. Zostały wykonane bardzo...
~Justyna i Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie wątek zamknięty Zamówiłem pierścionek zaręczynowy wg. mojego projektu. Nie dość, że fachowo...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

skradzione wspomnienia wątek zamknięty Mojej ukochanej 7 lat temu skradziono jedyną pamiątkę po śp. babci - złoty...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Obrączki wątek zamknięty Obrączki były zrobione błyskawicznie i dokładnie takie jakie chciałam. Bardzo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Jubiler godny polecenia polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Ojciec z synem prowadzą mały sklepik jubilerski tworzą naprawdę zgrany duet...
~basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Świetna konkurencja dla salonów komercyjnych znanych z centrów handlowych....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Poleacam wątek zamknięty Przemiła obsługa, przystępne ceny i utalentowany złotnik. Polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Od dziadka dostalem rubin,ktory lezal zapomniany w szufladzie....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

obraczki wątek zamknięty witam jestem bardzo zadowolona z uslugi jaka zrobili dla mnie izydor i pan...
~edyta slominska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry