Widok

Zdałam i Ja :)

PORD to miejsce do którego trafi każdy z Trójmiasta kto chce mieć prawo jazdy. Trafiłam i Ja. Podczas umawiania się na egzaminy, panie jakie pracują w biurze obsługi egzaminów są przemiłe, pomocne byłam tam trzy razy (raz umawiałam się na egzamin teoretyczny, a dwa kolejne na praktyczny) Zdałam za drugim razem. Za pierwszym razem nie poszło, bo wybrałam sobie za późną godzinę (20:45) i do tego stres mnie zjadł, weszłam na egzamin jako ostatnia więc nasłuchałam się w poczekalni historii egzaminów i to mnie zestresowało. Pani Egzaminator z jaką miałam przyjemność wtedy jechać, była przemiła mimo mojego negatywnego wyniku egzaminu. Za drugim razem wybrałam sobie godzinę egzaminu wcześniejszą (17:00). Na placu manewry zrobiłam expresowo. Egzaminator z jakim miałam przyjemność jechać p. Szczepaniak to bardzo kulturalny i profesjonalny człowiek, od samego początku w skupieniu słuchałam każdego polecenia, nie czułam stresu. Pan egzaminator podczas egzaminu wprowadza normalną atmosferę, nie czuć stresu i zdenerwowania, za co teraz dziękuję. Udało się i zdałam :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gratulujemy a ta przemila pani egzaminator to ktora?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :) A pani egzaminator nazywa się Emilia Augustowska, jeśli nie przekręciłam nazwiska.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry