Widok

Zdałem C+E dzisiaj!

Dzięki dla Wojtka i Gienka, zdałem dzisiaj C+E (C zdawałem w czerwcu). Zanim się zapisałem na kurs przeszedłem się po kilku szkołach, nie wzbudziły mojego zaufania, a Wojtek od początku zrobił na mnie wrażenie dobrego fachowca-nie zawiodłem się ani trochę.Rozmawiałem z kursantami z innych szkół na egzaminie-połowy nie wiedzieli,byli po 15h jazdy,nigdy nie ruszali z awaryjnego,nawet nie wiedzieli, że się tak nazywa.U Wojtka nie ma lipy:obaj punktualni,nie przycinają godzin,rzeczowo objaśniają.Uczą doskonale nie tylko, jak zdać egzamin, ale jak naprawdę jeździć-z głową.Wojtek tłumaczy, tłumaczy do znudzenia-ale to jest bezcenne, wie o egzaminie wszystko, więc słuchajcie tego, co ma do powiedzenia. Gienek - wytknie błąd, ale pozwala na więcej, choć potrafi gdy zajdzie potrzeba być stanowczym. Dla przyszłych kursantów: pewnie są podobnie dobre szkoły, lecz uważam, że Elka to czołówka. Nie słuchajcie, gdy ktoś mówi, że ma taki sam wóz na nauce jazdy, jak na egzaminie - Wojtka Star wygląda może nieco inaczej, ale to jest też to samo. A w życiu możesz trafić na przeróżne auta. Ważne jest to, czego się nauczysz-jeśli Oni tego nie zrobią, to naprawdę nie zrobi tego nikt.
Dzięki raz
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry