Widok

Zdane

Polecam elke, a na pewno tę w Gdańsku. Kurs w trybie e-learning, porobiłem sobie notatki ze slajdów jak na studiach, żeby się z tego uczyć i powtarzać. Teoria państwowa za pierwszym razem 71/74.
Kurs praktyczny pod okiem Pana Marcina. Wspaniały człowiek, dobrze naucza, do pogadania o wszystkim. Wyrozumiały, cierpliwy, ale jak się z czymś przesadzi to potrafi zwrócić uwagę bardzo dosadnie, aż się człowiekowi głupio robi. Między ukończeniem kursu, a egzaminem praktycznym miałem ok. 2 i pół miesiąca przerwy. Na egzamin raczej szedłem z nastawieniem "dawno nie jeździłem to chociaż pójdę, zobaczę czego oni tam chcą, jak to wygląda od środka, to drugi raz ze spokojną głową będę szedł". Przed egzaminem jeszcze powtarzałem sobie "pasy, siedzenie, zagłówek, lusterka, światła, ręczny, sprawdzić czy egzaminator ma pasy i czy domknął drzwi". Wsiadłem, pojechałem na rękaw. Udało się od razu. Jedziemy na wzniesienie, startuję z ręcznego, żeby samochód mi się nie skulał, udało się. Na mieście zleciało mi bardzo szybciutko, patrzę już droga powrotna do ośrodka. Zaliczone w pierwszym podejściu.
Jeżeli będziecie się zapisywać w elce, koniecznie pytajcie o Pana Marcina, mundur pozdrawia mundur ;-)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry