Widok

Zdane za 3 podejściem

PORD Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Dzisiaj zdałam za 3 podejściem:
- 1 raz egzaminator p. Paweł Kukla - straszny wyraz twarzy, strach taki ze ledwo oddychałam jak Go zobaczyłam, no i łuk - pierwszy raz nie wyszedł mi akurat na egzaminie-jadąc do tyłu cały czas patrzyłam na egzaminatora zamiast sie skupic..
- 2 raz - Dzien Kobiet 6 rano - sympatyczny p.Michał Wierszyński, niestety znowu stres tym razem zrobiłam łuk idealnie tylko że na ręcznym...byl zaciągnięty bardzo delikatnie ehhh
-no i dziasiaj 3 raz:) Pan Andrzej Gryczka - młody egzaminator, Pierwszy podszedł z uśmiechem, 6 rano, podał ręke, przedstawił się, w aucie patrząc na dowod zauwazyl ze pare dni temu miałam urodziny (30ste), łuk dobrze,wzniesienie ok, wyjazd z PORD w lewo, potem w prawo, ogólnie mieszkam w Gdansku 12 lat ale nie znam ulic dokładnych trasy egzamincyjnej, ale nawet wyjechalismy na obwodnice:) Bardzo symptaczny Pan, po 10 minutach jazdy stres odszedł, wrocił przy pierwszym ( i jedynym) błedzie, ale Pan Andrzej zachował sie super i swoim zachowaniem niewerbalnym zmotywował do dalszego skupienia (bo sobie w myslach powtarzałam ze przeciez umiem!) i egzamin po 40 minutach zdany!!:) Życze każdemu Takiego Egzaminatora:)
Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pan Paweł Kukla taki straszny?Absolutnie.Mimo że nie zdałam to był najprzyjemniejszy egzamin.Ciekawy facet o nietypowej urodzie z ogromnym poczuciem humoru.Żałuje że już z nim nie pojeżdże...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj ciekawy, ciekawy :-) Od września nie mogę o Nim zapomnieć ;-) ..A Ty już zdałaś?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry