Widok

Zdane za 3 podejściem

Dzisiaj zdałam za 3 podejściem:
- 1 raz egzaminator p. Paweł Kukla - straszny wyraz twarzy, strach taki ze ledwo oddychałam jak Go zobaczyłam, no i łuk - pierwszy raz nie wyszedł mi akurat na egzaminie-jadąc do tyłu cały czas patrzyłam na egzaminatora zamiast sie skupic..
- 2 raz - Dzien Kobiet 6 rano - sympatyczny p.Michał Wierszyński, niestety znowu stres tym razem zrobiłam łuk idealnie tylko że na ręcznym...byl zaciągnięty bardzo delikatnie ehhh
-no i dziasiaj 3 raz:) Pan Andrzej Gryczka - młody egzaminator, Pierwszy podszedł z uśmiechem, 6 rano, podał ręke, przedstawił się, w aucie patrząc na dowod zauwazyl ze pare dni temu miałam urodziny (30ste), łuk dobrze,wzniesienie ok, wyjazd z PORD w lewo, potem w prawo, ogólnie mieszkam w Gdansku 12 lat ale nie znam ulic dokładnych trasy egzamincyjnej, ale nawet wyjechalismy na obwodnice:) Bardzo symptaczny Pan, po 10 minutach jazdy stres odszedł, wrocił przy pierwszym ( i jedynym) błedzie, ale Pan Andrzej zachował sie super i swoim zachowaniem niewerbalnym zmotywował do dalszego skupienia (bo sobie w myslach powtarzałam ze przeciez umiem!) i egzamin po 40 minutach zdany!!:) Życze każdemu Takiego Egzaminatora:)
Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pan Paweł Kukla taki straszny?Absolutnie.Mimo że nie zdałam to był najprzyjemniejszy egzamin.Ciekawy facet o nietypowej urodzie z ogromnym poczuciem humoru.Żałuje że już z nim nie pojeżdże...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj ciekawy, ciekawy :-) Od września nie mogę o Nim zapomnieć ;-) ..A Ty już zdałaś?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry