Widok

Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Dlaczego?

Byłem jakiś czas temu w tym gabinecie. Miałem nie jeden problem bo trądzik, małe blizny i byłem po popażeniu słonecznym. Oczywiście ja o wszystkim starałem się mówić, jednak Szanowna Pani dr chyba nie zabardzo mnie zrozumiała i nie słuchała.
Otrzymałem próbki (do użycia) po których miałem uczulenie i popękała mi skóra.
Do teraz pozostały mi ślady - blizny bo miałem uszkodzoną skórę.
Podsumowując: straciłem 100zł i skóra jeszcze gorsza niż przed wizytą.
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie, poświęciłam prawie godzinę starając się Pana wysłuchać i wytłumaczyć przyczynę Pańskich dolegliwości - widać nie dość skutecznie, skoro pomimo godzinnych starań Pan nie do końca zrozumiał :-(( Trudno jednak nazwać godzinną wizytę bezosobowym podejściem do Pacjenta. Próbki zwykle są traktowane przez Pacjentów jako dobre rozwiązanie - pozwalają zaoszczędzić pieniądze na kupno pełnych produktów, wypróbować i ocenić je przed wydaniem znacznej sumy pieniędzy w aptece. Kremy z pewnością nie mogą spowodować powstania blizn, co najwyżej podrażnienie. W takiej sytuacji (co zawsze może się zdarzyć, nawet w wypadku najdroższego kremu, czy leku) należy skontaktować się ze swoim lekarzem, czego Pan jednak z niewiadomych mi przyczyn nie był łaskaw uczynić (telefon na wizytówce, w rejestracji, w internecie – trudno zrozumieć, że nie mógł Pan go znaleźć). Jeżeli jednak uważa Pan, że stosowanie kremów doprowadziło do powstania blizn, co z założenia nie jest możliwe, proszę zwrócić się do producentów - z pewnością po udowodnieniu swoich racji uzyska Pan znaczne odszkodowanie za poniesione straty zdrowotne i moralne. Reasumując, uważam Pańską opinię za niezasłużoną, ponieważ dołożyłam wszelkich starań aby Panu pomóc. Jak Pan sam powiedział już wcześniej paru dermatologów (często starszych praktyką, niż Pan wiekiem) również nie spełniło Pańskich oczekiwań, więc może warto zastanowić się, że jest mało prawdopodobne, żeby wszyscy (oprócz Pana) byli w błędzie :-)) Mimo wszystko pozdrawiam -Anna Toboła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry