Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia wątek zamknięty Pani dr Toboła- bardzo profesjonalna lekarka, ze swietnym podejsciem do...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 marca 2021

Wrastający paznokieć wątek zamknięty Ponad rok męczyłem się z problemem wrastającego paznokcia. Byłem po 2...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Dr Miron Klein ...Wspanialy fachowiec polecam!!!!! wątek zamknięty Podjelam sie u Pani doktor zabiegu usuniecia w okolicach oka zmiany...
~Hanna Majkowska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Trądzik wątek zamknięty Dr Jacek Toboła to pierwszy dermatolog, który faktycznie pomógł mi w walce z...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Problem pocenia. wątek zamknięty Jestem 4 dzien po zabiegu wstrzykniecia botoxu pod pachy. Pocenie sie bylo...
~Malgorzata Drawc
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

otoplastyka odstajacych uszu wątek zamknięty Niestety...po roku czasu od zabiegu zdecydowałam się wyrazić swoją opinię co...
~Magda
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalizm Dr J.Toboly w kazdym calu!a do tego milo i sympatycznie....
~Dorota
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Super fachowiec wątek zamknięty U pana doktora Jacka Toboly wykonywalem kilka zabiegow(chirurgicznych jak i...
~Tomasz Kowalski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Opinia wątek zamknięty Korzystałam z zabiegu laserowej epilacji. Po 5 zabiegach, które miały...
~Klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Dr Toboła - polecam wątek zamknięty Szczerze polecam! Dr Toboła w rzeczowy sposób doradził odpowiednie zabiegi...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Bardzo dobry profesjonalista wątek zamknięty Do Pana Jacka przychodze juz od prawie 1,5 roku. Za kazdym razem zabieg jest...
~Dorota
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

dr Jacek Toboła wątek zamknięty Dr Jacek Toboła to wysokiej klasy profesjonalista zarowno w dziedzinie...
~Beata Sz.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

Super wątek zamknięty Szybki, profesjonalny zabieg! Super wyposazony i czysty gabinet. Dr bardzo...
~Anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

darek - opinia wątek zamknięty wszystko oki, pełen profesjonalizm, konkretnie rzeczowo i na temat, 5...
~darek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

dr Jacek Toboła blizny na policzkach wątek zamknięty Naprawdę pan dr. Jacek Toboła wspaniały lekarz właśnie leczę blizny na...
~alex alex g
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

dr Jacek Toboła wątek zamknięty Byłam u dr trzykrotnie. Wszystkie wizyty charakteryzowały się...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

dr Jacek Toboła wątek zamknięty Byłam u dr trzykrotnie. Wszystkie wizyty charakteryzowały się...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

opinia wątek zamknięty Wizyta miła , gabinet czysty i elegancki jednak ceny mogłyby być ciut niższe,...
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam jestem zadowolona z efektów
~kobieta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

polecam ;) wątek zamknięty Byłam u doktora Jacka Toboła dwukrotnie-pierwszy raz z trądzikiem, drugi raz...
~ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
183

postów

95

wątków

do góry