Marzycie by przygotować się w pełni do wymarzonych zawodów (barman/barista)? A może chcecie tylko poszerzyć swoje zainteresowania i stać się profesjonalistą w ukochanym fachu? Prowadzący Tomek pomoże Wam w tym! Moją pasją od kilku lat jest KAWA w wszelakiej postaci. Od tego czasu planowałam zrobienie kursu i po wielu żmudnych poszukiwaniach odpowiedniego dla mnie kursu znalazłam zupełnie przypadkiem kurs baristyczny u Pana Tomka :) Dał mi on wiele... od poszerzenia wiadomości w wybranej przeze mnie dziedzinie (dodam, że ów temat był doszczętnie wyczerpany w teorii oraz samej praktyce, która zajmuje na kursie zdecydowaną większość czasu!) , po różne ciekawostki gastronomiczne. Kurs ten nie tylko zwiększył moje umiejętności radzenia sobie z kawą, ale sam Prowadzący zaraził mnie swoją miłością do pracy w gastronomi. :) O samej atmosferze już chyba nie ma co pisać...była przewspaniała. Profesjonalne podejście do klienta oraz zarazem luźna aura.
Jeżeli się zastanawiasz, to nie ma co zwlekać! Sama po kursie baristycznym odkładam jeszcze pieniążki na barmański. Mam nadzieję, że w końcu mi się to uda ;-)