Nie wiem skąd tyle jadu w opiniach nielicznych moich poprzedników, ale sam nigdy osobiście nie zetknąłem si ę z czymś podobnym, a chodzę łącznie z dziećmi już od kilku lat na zajęcia prowadzone przez firmę Argonaut. Faktem jest, że obowiązują u nich naprawdę solidne procedury bezpieczeństwa, przestrzegają zasad , nie ma od tego odstępstw i nigdy nie musiałem się martwić, że może się coś przytrafić moim dzieciom z powodu zaniedbań, a mój obecnie już nastolatek najmilej wspomina zajęcia u pani Yvette która trochę obecnie brakuje, właśnie najbardziej teraz trochę brakuje jej kobiecej ręki z powodu kłopotów zdrowotnych. Trzymamy za Panią kciuki pani Yvetto i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.Większość tu wieszających psy chyba nigdy nie była na zajęciach z Argonautem na basenie i wystawia opinie na podstawie wizyty w ich skromnym biurze. Nie ma się czego obawiać, słynny pan Tomek nie pływa w basenie i nikogo tam nie pożre i nie utopi :). Normalni ludzie, świetnie prowadzący zajęcia z dziećmi i super atmosfera, poznałem tam też kilku nowych znajomych. Polecam