Widok
Zdecydowanie na TAK!
Na taksówkę czekałem chyba z 5 minut, przyjechał nowiutki samochód, a co najważniejsze - cena była taka jak u innych firm, a nawet i taniej, bo kierowca policzył parę zł. mniej, żeby tylko zaokrąglić do pełnej kwoty :) zdecydowanie polecam!
Moja ocena
Taxi S-Klasa
kategoria: Taxi
obsługa: 6
jakość usług: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6