Byłam umówiona w klinice na wizyte o11.15, do budynku dotarłam o 11,09 stanełam przed recepcjonisyką i czekam az ktoś się mną zajmie-wskaże pokój lekarza do którego bylam umowiona-i co-? NIC. Zero reakcji jakiej kolwiek z pan. Sama musialam wtracic się w jakas rozmowe z inna pacjentką-po czym oburzone recepcjonistki daly mi odpowiedz..Wpierw prosze do kasy! ;/
Wizyta-100zł
Usiadłam przed pokojem obok mnie 4panie i pytam czy one tez wszystkie do Dr. G.-odpowiedz pozytywna-jedna byla zapisana na 10.30,druga 10.15....no super byla juz 11.15 czyli czas mojej wizyty a ja musialam czekac dobre 50minut na swoje wejscie do szanownego doktorka.... Gdy nadeszla moja kolej, weszlam do gabinetu-pierwsze wrazenie-czysto i przyjemnie...ale niestety Pan doktor za mily nie byl....zanim dokolwiek sie mnie spytal-meczyl sie chyba z 10min zeby otworzyc jakis program na komputerze-po czym kiedy i tak mu sie nie udalo spytal o co chodzi....Ogolnie-wiecej zajmowal sie komputerem niz mną-po wykonaniu badania usg nawet nie raczyl mi wyjasnic sytuacji zwiazanej z moja ciazą-wszystkie informacje musialam z niego sama wyciagac bo bardziej byl zajety pisaniem nakomputerze...!NIE POLECAM!!!