Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dla wymagających wątek zamknięty Polecam Klinikę dla wymagających Klientów. To nasza kolejna próba i kolejna...
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

wyniki pzrez internet wątek zamknięty Polecam labolatoria Invicta. krew pobrano mi o 9 rano, wynik miała już po 4...
~Awiu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Szybka reakcja wątek zamknięty robiłam cytologię w invikcie i jestem im bardzo wdzięczna, wyszedł mi bardzo...
~Milena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

MAMMOGRAFIA---OSTRZEGAM!!!!! wątek zamknięty We wrześniu tego roku miałam wykonywane badanie mammograficzne w tej klinice...
~nina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

przereklamowana wątek zamknięty Pewnie normalnie bym nie napisał tej oceny ale ze względu na lekceważące...
~Jan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Pobranie krwi u dziecka wątek zamknięty A ja polecam Panie z gabinetu zabiegowego w Invikcie. W sobotę byłem z 4-o...
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

lekceważenie klienta wątek zamknięty najpierw byłam zlekceważona przez recepcjonistkę. prosiła abym zaczekała. w...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

nie polecam wątek zamknięty W środę niestety musiałam zaglądnąć do Invicty na Podwalu - po odbiór wyników...
~Leptir
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Zdecydowanie nie polecam dr. G.!!! wątek zamknięty Byłam umówiona w klinice na wizyte o11.15, do budynku dotarłam o 11,09...
~diadro
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lipca 2009

NIEPOLECAM!!! wątek zamknięty Witam! W zeszłym roku (w grudniu) zaczęłam leczenie w klinice niepłodności...
~Afrodyta81
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lipca 2008

polecam dr Ewę Paszkiewicz wątek zamknięty leczę się w Ivcitcie u dr Paszkiewicz od ponad 5 lat. bardzo miła osoba,...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

Mam barzdo dobre doświadczenia z tej kliniki wątek zamknięty Bardzo dobra opieka lekarska. Szczególnie polecam dr Lewczuk (endokrynolog)...
~Gaba
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

dorota wątek zamknięty zawsze jest problem z umawianiem się na wizyty w godzinach popołudniowych,...
~dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry