Widok

Zdecydowanie nie polecam

Wybraliśmy się na sobotni obiad niestety zachęceni popularnym programem. Niestety właściciele nie za bardzo przejęli się zaleceniami pani MG. Lokalik malutki, zapach niezbyt przyjemny. Na zewnątrz kilka brudnych stolików nie trzymających poziomu. Przekąski nie pierwszej świeżości, niesmaczne. Zupy rybne całkiem smaczne, smażony dorsz też. Wszystko przebiła jednak pani za barem - niezmiernie się zdziwiła, że nie chcę szklanki którą mi dała do wody - szklanka była po prostu MASAKRYCZNIE BRUDNA. Pani ciężko się obraziła, że miałam śmiałość zwrócić jej uwagę. Coś takiego mi się jeszcze nie zdarzyło. Prośba o rozmowę z szefem nie dała skutku - rozpłynął się w tajemniczy sposób.
Tak bezczelnej kelnerki jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać.
Nie polecam - szkoda czasu, po co psuć sobie dzień awanturą z osobą poniżej wszelkiego poziomu. A wystarczyłoby jedno proste słowo - PRZEPRASZAM i nie byłoby tematu. Cóż, dla niektórych to wysiłek nie do przejścia.
Moja ocena
Tapas Rybka kategoria: Bistro
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 2
 
wygląd i czystość: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam wczoraj na obiedzie z rodziną...dania smaczne dorsz w cieście serowym przepyszny,ceny do przyjęcia...Jak będę w sierpniu w Gdańsku to jeszcze raz odwiedzę tą restaurację...Dziwie z kąd te złe opinie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry