Widok

Zdecydowanie nie polecam.

Dentysta na Warszawskiej to jeden wielki żart. Na wejściu witała (ponieważ ta pani chyba już nie pracuje) bardzo nieprzyjemna pani recepcjonistka, która miałam wrażenie, że siedzi tam za karę- była niemiła, opryskliwa i traktowała mnie z góry. Ustalenie z nią terminu wizyty graniczyło z cudem- gdy tylko miałam wątpliwości co zaproponowanego dnia przewracała oczami. Jeśli chodzi o dentystów również szału nie ma. Miałam przyjemność być na 1 wizycie u pana M. który zrobił wycenę leczenia moich zębów na 10 tys. co mnie niezwykle zaskoczyło, w związku z czym postanowiłam udać się do innego dentysty, u którego wycena to (UWAGA) niecałe 5 tys. Dlatego z całego serca nie polecam dentysty na Warszawskiej.
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Leczę się tam od lat 20 jeszcze kiedy swoją praktykę Pani dr. Królak miała na Jeleniogórskiej i to co czytam mnie dziwi.
Jestem osobą wymagającą i odwiedzam Dentystę na Warszawskiej co 6 miesięcy na kontrolę i piaskowanie, leczy się tez tam moja cała rodzina i pisanie że się jakaś Pani nie podoba i przez to odradzam to lekka głupota!!! EMPATIA TO NIE ZUPA Z AZJI :-) Nikt cie nie zmusza ale znając tę klinikę wiem że powinnaś żałować iż nie dajesz sobie szansy leczy się w tym super miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry