Widok
Zdecydowanie odradzam
Słaba obsługa, czekałem 2 miesiące na naprawę, nie dostałem auta zastępczego, musiałem wracać na poprawki, w rezultacie elementy były malowane 2 razy.
Moja ocena
obsługa: 1
jakość usług: 1
czas realizacji: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6