Widok

Zdecydowanie polecam!

Chodziłam z psem na posłuszeństwo podstawowe i wyższe i jestem zdecydowanie zadowolona. Pies ze schroniska z problemami (nie wiadomo co się z nim działo zanim trafił do schroniska, ale na pewno nic dobrego). Przed kursem był agresywny i całkowicie nieposłuszny. Teraz jest wesołym i zabawowym psem, który ładnie się słucha i bawi z innymi psami. Do tego oprócz podstawowych komend nauczył się też kilku sztuczek. Pani Kasia zawsze uśmiechnięta, potrafi odpowiedzieć na każde zadane jej pytanie dotyczące psa i jego zachowania. Dużym plusem było indywidualne podejście do problemów każdego psa, a nie tak jak niektórzy tu piszą, że grupa jest brana za całość i uczona w jednakowy sposób. Zdecydowanie polecam, uczy się nie tylko pies, ale także właściciel
Moja ocena
oferta: 6
 
podejście do zwierząt: -
 
dostępność: -
 
zaangażowanie: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście że potrafia odpowiedzieć na zadane pytanie - odpowiedzi jest jednakowa - dominacja.
Idywidualnie uczy się psa chodzić na kolczatce? ta metoda jest w wielu kraja UE zabroniona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,
Ja też uczestniczyłam wraz z moją sunią w szkoleniu organizowanym przez Hauuu-Ward. Faktycznie, usłyszałam od prowadzące,j iż warto kolczatkę kupić i ją stosować. Wcześniej byłam przeciwna i nie chciałam o niej słyszeć jednak złamałam się w końcu przecież to rada trenerki osoby kompetentnej, która się na tym zna. Nie wiem mam mieszane uczucia niby pies chodzi grzeczniej, ale czy to kwestia kolczatki czy może zwyczajnie tresury a może jednego i drugiego. Chciałabym poznać zdanie innych właścicieli piesków kolczatka TAK czy NIE?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.szkoleniepsow.fora.pl/dlaczego-nie-stosujemy-awersji,39/kolczatka,3733.html
poczytaj sobie zanim skrzywdzisz swojego psa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry