Po wyleczonej kontuzji kręgosłupa, rozpocząłem treningi z Grzegorzem, żeby wrócić do formy i pozbyć się nadwagi. W ciągu 3 miesięcy straciłem 12 kg wagi (z 94 do 82), prędkość rozgrzewkowa z jaką biegam po bieżni wzrosła z 8-9km/h do 11-12km/h, a siła wzrosła o 30 do 50%, dla różnych grup mięśniowych. Grzegorz posiada dużą wiedzę na temat fizjologi i dysponuje ogromnym asortymentem ćwiczeń, z których umie wybrać te, które najlepiej sprawdzą się dla danej osoby. Bierze pod uwagę zarówno warunki fizyczne, jak i cele, jakie trenujący chce osiągnąć i odpowiednio układa trening. Bez dodatkowej opłaty otrzymywałem też wskazówki dotyczące diety oraz programy treningowe do samodzielnej realizacji. Jeśli tylko wystarczy Ci determinacji, żeby regularnie chodzić na treningi to Grzegorz załatwi za Ciebie resztę i spokojnie osiągniesz swoje cele w zakresie sprawności fizycznej czy wyglądu. Jeśli wydaje Ci się natomiast, że o treningu siłowym i sprawnościowym wiesz dużo, albo nawet wszystko, to tym bardziej warto skorzystać z usług Grzegorza, żeby przekonać się, że tak nie jest:)