Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Trening personalny wątek zamknięty Polecam treningi z Grześkiem indywidualnie podchodzi do każdej osoby kładzie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Ola - opinia wątek zamknięty Grzesiek to profesjonalista. Polecam!
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Profesjonalny i skuteczny trening wątek zamknięty Świetne treningi - dobrane odpowiednio do możliwości i celów jakie chcemy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam Grześka, ponieważ jest osobą kreatywną, rzetelną i profesjonalną....
~sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Do Grześka trafiłem w czerwcu, po 3 miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że to...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2014

polecam! wątek zamknięty Nigdy nie bylem zwolennikiem silowni, a juz na pewno nie "przerzucania...
~nobliwy pan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Trening personalny wątek zamknięty Pod skrzydła Grześka trafiłam w kwietniu 2014. Przedtem pare razy...
~G ;)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

świetna robota! wątek zamknięty Witam, trafiłem do Grzegorza po wielu próbach z innymi trenerami i muszę...
~Wojt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do każdej osoby. Grzegorz przygotowywał mnie siłowo...
~Kazuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

POLECAM !! wątek zamknięty Polecam gorąco !! Już po pierwszych treningach odczułam pozytywne skutki...na...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Grzegorza. Oprócz dużej wiedzy na tematy...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

REWELACJA wątek zamknięty Polecam Grześka ponieważ zna się na tym co robi i lubi to robić ,jako trener...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

gorąco polecam :) wątek zamknięty Od ponad roku trenuję na zajęciach w Energy Clubie z Grześkiem. Nigdy nie...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

:) wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, szczególnie po otwarciu nowej sali w Energy Club....
~Sadek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Bardzo dobry trener wątek zamknięty Witam Serdecznie, Polecam jak najbardziej korzystam co tydzień i nie mam...
~Tuurboo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Zaangażowany w pracę wątek zamknięty Grzegorza poznałem pół roku temu na treningach przez niego organizowanych. Po...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Trener profesjonalista! wątek zamknięty Fachowiec w swojej dziedzinie!!! Umiejętnie dobiera ćwiczenia do...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Treningi ;) wątek zamknięty Pod okiem Grzegorza trenuje od blisko roku i muszę przyznać że bardzo...
~Leszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Grażyna - opinia wątek zamknięty Po kilku tygodniach regularnych treningów polepszyło mi się samopoczucie i...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Zdecydowanie warto wątek zamknięty Po wyleczonej kontuzji kręgosłupa, rozpocząłem treningi z Grzegorzem, żeby...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry